Młoda kobieta zginęła na drodze

Piotr Słowiński | Utworzono: 2014-05-02 10:34 | Zmodyfikowano: 2014-05-02 17:10
A|A|A

fot. Piotr Słowiński

Na łuku drogi z Jeleniej Góry do Zgorzelca osobowy volkswagen zderzył się z TIR-em. 21-letnia kobieta jadąca osobówką zginęła mówi prokurator Grzegorz Chojnowski: - Przystępujemy do oględzin i zabezpieczamy ślady. Za wcześnie jest jeszcze, by przesądzać o tym, kto zawinił w tej sytuacji.

55-letni kierowca TIR-a trafił do szpitala. Nic mu się jednak nie stało. Był trzeźwy. Według wstępnych ustaleń kobieta, która zginęła przejechała na drugi pas jezdni wprost pod TIR- a. Siła zderzenia była ogromna. Wielka ciężarówka obróciła się o 180 stopni, a z samochodu osobowego wypadł silnik.

O godz. 13.00 wciąż trwało usuwanie skutków wypadku. Wprowadzono tam ruch wahadłowy.

 

REKLAMA
Zdjęcia

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~ona
2015-01-18 17:52:34
z adresu IP: (88.199.xxx.xxx)
Ocena: 0
kondolencje dla rodziny tez niedawno stracilam bliska osobe w wypadku samochodowym[*]
~Siostra
2014-05-08 01:17:06
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 3
Drodzy zainteresowani! Nigdy nawet nie dobierała telefonu podczas jazdy nie mówiąc o pisaniu smsów, jeździła przepisowo do bólu i prawojazdy nie miała od wczoraj. Osoby które najwięcej komentują, najmniej mają do powiedzenia. Zamódlcie chociaż pacierz do jakiegokolwiek Boga czy chociaż pomyślcie o swoich bliskich którzy odeszli. Ranicie tymi komentarzami rodzinę, przyjaciół, czy tych którzy rownież stracili w podobnych wypadkach bliskich. Auto czy nowe czy stare zawsze w nim można zginąć. Serce mi pęka czytając jak ludzie potrafią krzywdzić słowami, żeby tylko pokazać "jaki jestem wszystkowiedzący". To był tragiczna śmierć- a wy na niej szukacie sensacji. Była młodą, piekną, zdrową, mądrą dziewczyną z celem:SZCZĘŚCIE... Cieszcie się, życiem, powiedźcie bliskim jak ich kochacie, realizyjcie marzenia i czerpcie z życia garściami....
~ubu król
2014-05-05 12:00:02
z adresu IP: (164.127.xxx.xxx)
Ocena: 1
zapamiętajcie ten widok, zanim znów zaczniecie pisać sms-ka podczas jazdy czy fejsika sprawdzać.. oderwanie uwagi na pare sekund powoduje, że auto może zjechać w bok.. pod drugie auto lub drzewo przy drodze..
~Paul
2014-05-05 02:42:20
z adresu IP: (164.127.xxx.xxx)
Ocena: -7
Wracała pewnie z pracy do domu... :(
~AMN
2014-05-03 21:27:37
z adresu IP: (46.115.xxx.xxx)
Ocena: 0
Mark, Twój komentarz jest tak pusty jak i Ty. Znalem dziewczyne, z nią jak i z autem bylo wszystko ok!!! Poprostu nieszczesliwy wypadek!!! Jeżdżę tą drogą czesto i wiem że jest zdradliwa! Niewytlumaczalne jest to że na tej drodze bywa czasem ślisko, bo już nie raz sie o tym przekonalem. Własnie gdy popada lub jak jest mgla szczególnie w nocy jak i z rana. Co się stało to już się nie odstanie. Fakt jest taki że szkoda dziewczyny, która miała przed sobą życie
~Mark
2014-05-03 17:26:47
z adresu IP: (79.163.xxx.xxx)
Ocena: -5
No cóż - wieśwagen. Nigdy nie wiadomo co się urwie. Może być klamka, a może koło ?
~LECHU
2014-05-02 19:15:39
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: 13
Tajemnice dziewuszka zabrala ze soba. Straszna smierc. Czy musialo to sie stac? Nikt nie zauwazyl u niej w domu, czy z nia jest wszystko dobrze? Setki pytan nasowa sie na usta. Mogl rownie zginac niewinny kierowca ciezarowki. Czy to samobujstwo? Ladna droga, ranek, CO WIEC ZAWIODLO !!!!! STRASZNE NIESZCZESCIE I BOL NAJBLIZSZYCH I PRZYJACIOL. Spoczywaj w pokoju.
~lizus
2014-05-02 12:44:32
z adresu IP: (31.61.xxx.xxx)
Ocena: -4
Tragedia