Praktyki studenckie

Mateusz Lipiński | Utworzono: 2014-05-07 12:27 | Zmodyfikowano: 2014-05-07 12:30

1. Praktyki dziennikarskie trwają 4 tygodnie i rozpoczynają się w pierwszy poniedziałek każdego miesiąca. Podczas praktyki studenci poznają radio, uczą się oprogramowania do emisji i montażu nagrań. Przechodzą przez działy przygotowania programu (praca z prezenterami Radia Wrocław i radia RAM) oraz newsroom (zbieranie informacji, praca z reporterami, bieżące nagrania zlecane przez wydawców serwisów). Praktykanci przygotowują, nagrywają i montują własne tematy dziennikarskie - najlepsze i najciekawsze są emitowane w programie Radia Wrocław i radia RAM.

Liczba miejsc na praktykach jest ograniczona: 2 miejsca bezpłatne - dla studentów dziennych uczelni publicznych, 6 miejsc płatnych (300 złotych za miesiąc) - dla studentów zaocznych oraz uczelni niepublicznych.

2. Praktyki marketingowe trwają 4 tygodnie i rozpoczynają się w pierwszy poniedziałek każdego miesiąca. Podczas praktyki studenci poznają pracę w dziale marketingu i promocji Radia Wrocław i radia RAM, przygotowują i biorą udział w akcjach promocyjnych obu stacji.

Liczba miejsc na praktykach jest ograniczona: 1 miejsce bezpłatne - dla studentów dziennych uczelni publicznych, 1 miejsce płatne (250 złotych za miesiąc ) - dla studentów zaocznych oraz uczelni niepublicznych.

Warunkiem rozpoczęcia praktyki jest podpisane umowy z Radiem Wrocław przez uczelnię (praktyki bezpłatne) lub indywidualnie przez zainteresowanego studenta lub uczelnię (praktyki płatne).

Informacje i kontakt: Iwona Rudnik tel. 71 78 02 254 e-mail: [email protected]

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.