Pobierz aplikację Radia Wrocław

Mateusz Lipiński | Utworzono: 2017-02-01 11:44 | Zmodyfikowano: 2017-02-01 11:44
A|A|A

Najświeższe i najważniejsze wiadomości z regionu, informacje drogowe, propozycje kulturalne, a także – oczywiście – muzyczna energia od Radia Wrocław. To wszystko możecie mieć w swoim smartphonie lub tablecie. W internetowych sklepach

pojawiło się właśnie zupełnie nowe wydanie aplikacji Radia Wrocław. Możecie ją pobrać za darmo na urządzenia z systemem iOS, Android i Windows Phone.

Co się zmieniło? Oprócz możliwości słuchania naszego radia – praktycznie wszystko. Nasza aplikacja po uruchomieniu od razu pokaże Wam najważniejsze wiadomości z naszego portalu radiowroclaw.pl. Wystarczy przesunąć palcem po ekranie, by wybrać wiadomości, które interesują Was najbardziej. W aplikacji znajdziecie najważniejsze informacje z Dolnego Śląska i Wrocławia, a także takie działy, jak sport, kultura, polityka czy inwestycje. Znajdziecie tam także Wasze ulubione audycje i najciekawsze reportaże.

Lubicie zaglądać do naszego studia? Teraz będzie to jeszcze prostsze! Wystarczy wybrać opcję „Studio na żywo” i już możecie nie tylko usłyszeć naszych prowadzących oraz gości, ale także ich zobaczyć.

Nasza aplikacja pomoże także kierowcom. Omijacie korki dzięki RW Drogi? Podobną mapę utrudnień znajdziecie też w aplikacji Radia Wrocław. Tutaj także sprawdzicie natężenie ruchu, otrzymacie komunikaty o wypadkach czy planowanych remontach. W prosty sposób możecie też poinformować nas o utrudnieniach, wysyłając nam notatki tekstowe, głosowe, filmy lub zdjęcia (Menu → Drogi → Zgłoś utrudnienie przez → Tę aplikację).

Możecie zgłaszać nie tylko utrudnienia drogowe, ale także skontaktować się z nami w innych sprawach. W menu znajdziecie zakładkę „Reakcja24”, a w niej formularz. Nasi dziennikarze odpowiedzą na Wasze zgłoszenia, zajmą się problemami, wyjaśnią wątpliwości nawet w najtrudniejszych sprawach. Również tutaj możecie wysyłać nam notatki tekstowe, głosowe, filmy lub zdjęcia.

No i najważniejsze – to, co pozostało bez zmian, czyli możliwość słuchania Radia Wrocław na telefonie czy tablecie. Chcemy być z Wami nie tylko w domu, samochodzie czy pracy, ale również np. w ogródku, na spacerze, w siłowni, pociągu czy za granicą. Wszędzie tam, gdzie chcecie nas zabrać.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
NA ANTENIE
MichałHamburger
Michał Hamburger
 13:00 - 15:00
Gramy kulturalnie
Zapraszam
Reklama