Dołącz do zielonych

Radio Wrocław | Utworzono: 2014-05-07 15:32 | Zmodyfikowano: 2014-05-07 15:35
A|A|A

fot. mcs.wroc.pl

Przypomnijmy, że warunkiem zapisania się do programu jest wypełnienie i dostarczenie organizatorom formularza zgłoszeniowego oraz ankiety uczestnika. Zgłoszenia przyjmowane są

w siedzibie organizatora – MCS Wrocław, al. Ignacego Jana Paderewskiego 35 (Stadion Olimpijski), w biurze Działu Sportu Dzieci i Młodzieży, w godz. 7.00-15.00, wejście B, pokój nr 35
i 55 lub drogą elektroniczną na adres: pawel.szwed@mcs.wroc.pl. Można też zapisać się
do programu przed treningiem u koordynatora – Pawła Szweda.

- Do tej pory do programu zgłosiło się aż 330 osób. Tak wysoka frekwencja bardzo nas cieszy, bo pokazuje, że uczestnicy mają do nas ogromne zaufanie. Nasi podopieczni trenują systematycznie dwa razy w tygodniu i robią duże postępy. Po miesiącu intensywnej pracy grupa początkująca biega już od 6 do 8 km. Z kolei najmocniejsi z łatwością pokonują dystanse do 16 km – mówi Magdalena Krause-Pietkiewicz, rzeczniczka maratonu.

Treningi odbywają się w niedziele o godz. 9.00 i we wtorki o godz. 18.00 na Stadionie Olimpijskim. Uczestników programu wyróżniają zielone koszulki, które otrzymali od partnera programu - firmy Fortum.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama