Grand Prix Ścieżek Biegowych

Radio Wrocław | Utworzono: 2014-05-12 17:38 | Zmodyfikowano: 2014-05-12 17:45
A|A|A

Zawodnicy mają do pokonania 2 pętle, w sumie 5700 m. Zapisy trwają do 14 maja. Zgłoszenia przyjmowane są tylko drogą elektroniczną poprzez formularz, który znajduje się na stronie calywroclawbiega.pl.

- Do wspólnego biegania zapraszamy całe rodziny. Mam nadzieję, że ten sposób spędzania wolnego czasu zarówno małym jak i dużym przyniesie wiele radości – mówi Magdalena Krause-Pietkiewicz, rzeczniczka maratonu.

Pierwsza edycja Grand Prix Ścieżek Biegowych składa się z trzech biegów. Cykl otwiera bieg
w parku Wschodnim. Natomiast kolejne zawody odbędą się 30 sierpnia o godz. 11.00 w parku Grabiszyńskim i 9 listopada również o godz. 11.00 w parku Zachodnim.

Grand Prix Ścieżek Biegowych jest częścią programu „Cały Wrocław Biega”, którego celem jest popularyzacja biegania w stolicy Dolnego Śląska. Program obejmuje takie projekty jak: „I Ty możesz zostać maratończykiem”, „Akademia Maratonu”, „Zabiegany Student”, Ścieżki biegowe, akcja Honorowy Dawca Energii Fortum.

Organizatorami imprezy są gmina Wrocław i Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław. Natomiast partnerem akcji jest Radio Wrocław.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama