Mistrzostwa Polski w squashu rozpoczęte!

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2014-05-29 22:43 | Zmodyfikowano: 2014-05-29 22:43
A|A|A

fot. Hastalavista.pl

Tytuły mistrzowskie wśród dziewcząt wywalczyły Dominika Lubińska i Karina Tyma. Wśród chłopców na najwyższym stopniu podium stanęli Jakub Gogol, Andrzej Wierzba i Adam Pełczyński. Wszystkie mecze rozgrywano w klubie przy ul. Góralskiej.

Szklany kort ustawiony na wrocławskim Placu Solnym wieczorem stał pusty - zaplanowane na czwartkowy wieczór mecze Mistrzostw Polski nie doszły do skutku z powodu złych warunków pogodowych. Powodem była m.in. niska temperatura, przy której trudno byłoby rozgrzać odpowiednio squashową piłeczkę. Zimna nie odbijałaby się wcale.

Jutrzejsze prognozy są jednak optymistyczne i organizatorzy mają nadzieję, że wrocławianie zobaczą dużo dobrego squasha na oszklonym korcie na Placu Solnym. A jutro na mistrzostwach Polski rywalizacja seniorów i seniorek. Finały zaplanowano na sobotę. Wstęp na zawody jest bezpłatny.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama