Fałszywi taksówkarze wpadli podczas nocnych kontroli

| Utworzono: 2014-06-01 14:03 | Zmodyfikowano: 2014-06-01 14:38
A|A|A

fot: dolnyslask.witd.gov.pl

Prowadzenie nielegalnych taksówek, to wciąż popularny biznes. Przejechali się dwaj kierowcy, którzy zostali przyłapani podczas nocnych kontroli. 33-latek wpadł przy ul. Giżyckiej, nieopodal alei Kromera, a 36-latek na marketowym parkingu na Psim Polu. Ich samochody nie miały żadnych symboli taksówki ani numerów bocznych, brakowało także kas fiskalnych. Co więcej kierowcy nie mieli licencji taksówkarskiej czy ważnych badań lekarskich. Wrocławian zapytaliśmy czy często korzystają z nielegalnych taksówek.

Nie oszczędzą na taksówce na pewno złapani na gorącym uczynku kierowcy. Fałszywym taksówkarzom grozi grzywna do 10 tys. zł.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Radosny
2014-06-06 15:55:54
z adresu IP: (213.205.xxx.xxx)
Ocena: -1
A dobrzy ludzie przytupuja z zachwytu i mowia, ze przeciez to zlodzieje, bo okradali Nas wszystkich - Panstwo Polskie i Unia Europejska.......powinni isc do wiezienia na dlugie lata, bo okradli Grekow i cala Europe, cwane swinie! Glosujcie nadal na PO PISy SLD PSL itp. powodzenia!
~Radosny
2014-06-06 15:52:05
z adresu IP: (213.205.xxx.xxx)
Ocena: -1
Ale mamy wolny kraj po tych 25 latach. Niestety ze smutkiem trzeba przyznac, ze w komunie, przynajmniej statystycznie, bylismy o wiele bardziej wyzwoleni. Zastanowcie sie co trzeba miec, zeby moc pracowac: oznaczenia taksowki, numery boczne, kase fiskalna, licencje taksowkarska, badania lekarskie......i co jeszcze ku....a? Acha, trzeba oddac panu 70% tego co sie zarobi.......o zesz ja pie......ole!!! Nie dziwne, ze zarobki rosna....i place minimalne........i przy okazji ceny wszystkiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~spin
2014-06-05 16:29:19
z adresu IP: (46.22.xxx.xxx)
Ocena: 3
Nielegalne podwózki - to daje do myslenia w jakim totalitarnym panstwie zyjemy.
~gostek
2014-06-04 07:53:09
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: -1
czyli coś takiego jak blablacar_pl też jest nielegalne ?
~nielegalne
2014-06-03 22:43:27
z adresu IP: (89.67.xxx.xxx)
Ocena: 1
praca jest czymś nielegalnym.
~TAURUS
2014-06-03 09:00:12
z adresu IP: (213.195.xxx.xxx)
Ocena: 0
Niebawem strach będzie zabrać sąsiadów na wycieczkę za miasto. Kto i po co powoływał tą ITD. Oddać etaty, jak i straży miejskiej, policji.
~gdg
2014-06-02 20:28:44
z adresu IP: (31.174.xxx.xxx)
Ocena: 1
To tzw PRZEWÓZ OSÓB.Nie żadni fałszywi taksówkarze.To PRZEWÓZ OSÓB, którym jeździ cała masa ludzi przekona o ich legalności!