Adam Lipiński: Rewolucji w PiS nie będzie (POSŁUCHAJ ROZMOWY)

Sylwia Jurgiel | Utworzono: 2014-07-08 08:45 | Zmodyfikowano: 2014-07-08 08:49
A|A|A

fot. adamlipinski.pl

Prawo i Sprawiedliwość zbroi się przed wyborami samorządowymi - na Dolnym Śląsku doszło do zmian personalnych. Partią rządzi teraz poseł Adam Lipiński, który przygotuje działaczy do kampanii przed listopadowym głosowaniem.

Zakończono kadencję prezesów okręgów i powołano jednego pełnomocnika w regionie. Poseł Lipiński ma poprowadzić działaczy przez kampanię i do samych wyborów. Polityk w rozmowie z Radiem Wrocław od razu zaznacza, że rewolucji nie będzie:

Lipiński będzie konsultował decyzje z byłymi prezesami okręgów Dawidem Jackiewiczem i Anną Zalewską. Zapewnia, że PiS mocno powalczy o głosy Dolnoślązaków a dobre sondaże tylko pomogą:Na razie jednak z tygodnia na tydzień PiS odkłada decyzję o wyborze kandydata partii na prezydenta Wrocławia. Nazwisko mało się pojawić już w czerwcu. Chętnych jest pięciu: Mirosława Stachowiak-Różecka, Krzysztof Grzelczyk, Roman Kowalczyk, Andrzej Jaroch i Rafał Czepil.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że największe szanse ma wrocławska radna Mirosława Stachowiak - Różecka lub radny sejmiku Andrzej Jaroch.

Sylwia Jurgiel rozmawia z Adamem Lipińskim (POSŁUCHAJ):

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama