Tragiczny wypadek w Gryfowie Śląskim

Dominik Panek | Utworzono: 2009-10-30 17:04 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Mimo natychmiastowego przewiezienia do szpitala w Jeleniej Górze ranny zmarł. - Policjanci ścigali samochód, gdy - jak mówi Magdalena Krauze z dolnośląskiej komendy wojewódzkiej, na jezdnię wszedł przechodzień.

Funkcjonariusze zostali przebadani alkomatem - są trzeźwi. Na miejscu śledztwo prowadzi prokurator.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~xyz
2009-11-04 17:45:55
z adresu IP: (188.47.xxx.xxx)
Ocena: 0
Szczerze współczuje rodzinie ofiary a co do policjanta to niestety ale sam jest sobie winnien, przecież po to mają "koguty", żeby ich używać w takich sytuacjach. Niektórzy policjanci mając mundur i uprawnienia myślą że im wszystko wolno.Nie ścigali oni grożnego przestępcy a mając świadomość że przejeżdzając przez pasy na czerwonym świetle jakiś pieszy może się na tych pasach pojawić, tym bardziej że tam chodzą też dzieci. Piszecie że oni tego specjalnie nie zrobili (owszem napewnonie zrobili tego specjalnie ),ale czy chociaż jedna osoba usprawiedliwiająca policjanta postawiła się na miejscu rodziny poszkodowanego, przecież tą osoba zabitą mógłbyć każdy z nas albo z naszych bliskich. Czy wy wiecie jaki koszmar przeżywają teraz bliscy ofiary ??? On nie zawinił a policja zawiniła jeżeli policja nie da nam bezpieczeństwa to kto je nam da????? NO KTO????
~też anonim
2009-11-04 10:43:14
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 0
Poświęcili życie niewinnego człowieka za cenę wypisania jednego mandatu więcej. Gdyby złapali tego kierowcę to by dopiero tv i brukowce się zachwycały. A że zabili niewinnego człowieka - to zostało konsekwentnie przemilczane. Z wyjątkiem kilku zdawkowych i kłamliwych oświadczeń.
~Bunia
2009-11-03 17:46:19
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
Przejechali na zielonym świetle człowieka idącego poi pasach.Służba która powinna nas chronić....
~kolega
2009-11-02 20:06:30
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
on i tak już na emeryturę odszedł to tylko gliny tak potrafią zamiast pomagać to zabijają . kierowca do paki niech idzie . rowery im dać a nie samochody .
~anty
2009-11-02 19:49:43
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
brak kompetencji i logicznego myslenia, tacy ludzie nie nadaja sie do policji, brak umiejetnosci prowadzenia pojazdu w miejscach szczegolnie zagrozonych, niech odpowie rowniez ten kto ich do pracy dopuscil, jak oni sie czuja? niech mysla co robia ale policjant nie mysli, on nie ma mozgu, tylko umie mandat wypisac i czyje sie bezkarnie w mundurze, dla niego zycie jest warte tyle co mandat ktory mial wypisc, wykonywal swoje obowiazki? czlowieku zastanoe sie co piszesz, porwnaj relacje mandat i zagrozenie na przejsciu dla pieszych, troche logiki bezmozgi z rodzin policyjnych
~kat
2009-11-02 07:59:57
z adresu IP: (87.96.xxx.xxx)
Ocena: 0
ale bzdury wypisujecie!!! masakra!!!! przeciez ten facet by przezyl gdzyby pogotowie odrazy zareagowało!!! przeciesz on został potracony w nogee... pogotowie sobie tpo zlekcewazylo a wszystko na policjantow zwalaja!! nie wiecie jak sie czuja rodziny tych policjantow!!! i co oni sami przechodza!!! specjalnie tego nie zrobili!!! oni wykonywali swoje zadanie!!!
~Ball
2009-11-02 07:40:08
z adresu IP: (94.42.xxx.xxx)
Ocena: 0
"...Mimo natychmiastowego przewiezienia do szpitala w Jeleniej Górze ranny zmarł..." ale bzdury ponad godzinę go reanimowali na miejscu zdarzenia a policja jechała bez "kogutów"
~MEr
2009-11-01 21:15:11
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
wstyd wam takie bzdury wypisywac...
~egon
2009-11-01 18:24:32
z adresu IP: (77.114.xxx.xxx)
Ocena: 0
Proponuję abyście troszkę przystopowali! Przecież on też jest człowikiem i skąd wy teraz wiecie co on teraz czuje.Nie zrobił tego celowo!Opamiętajcie się trochę i najpierw pomyślcie a potem wypisujcie!!!!!!Wspłczucia dla obydwuch rodzin.
~olka
2009-11-01 15:04:41
z adresu IP: (82.177.xxx.xxx)
Ocena: 0
w tv pokazali ze we wrocku potracili policjanta, ale ze policjant zabil w gryf czlowieka to juz nie pokaza. sprawiedliwosc w Polsce jest niesprawiedliwa. na szubienice z nimi (*)
~xxx
2009-11-01 00:21:43
z adresu IP: (83.1.xxx.xxx)
Ocena: 0
Fabryka trochę koników dała a Bozia mozg odebrała.To co się stało to jest po prostu żałosne!!!W takim miejscu takie pościgi!!!Tam chodzą dzieci do szkoły!Po prostu 100% brak wyobraźni!Mając 280KM mogli dogonić busa w każdej chwili!Nic tylko jeden wielki popis!!!Szczere wyrazy współczucia dla rodziny i wielkie gwizdy dla policji!!!Brawo!!!
~Mat
2009-10-31 17:46:27
z adresu IP: (77.115.xxx.xxx)
Ocena: 0
Co wy tu wypisujecie! Bardzo współczuję rodzinie zabitego mężczyzny, ale pomyślcie też o tych Policjantach.Przecież nie chcieli nikogo zabić byli na służbie.Pomyśleliście co oni teraz przechodzą a ich rodziny????Zabim zaczniecie wypisywać taki rzeczy to troszkę się zastanówcie. Ja współczuję obu stronom bo to straszne co się stało!
~helo
2009-10-31 11:43:38
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 0
policji zawsze się udaje bronić swój tyłek i czują się bezkarni
~Młoda
2009-10-31 10:43:08
z adresu IP: (83.16.xxx.xxx)
Ocena: 0
Chcą swą du.. ratować i pierd... take bzdury , brak słów.... myślą ze im sie upiecze, jak pomysle o tym to normalnie krew mnie zalewa!!!!
~tatrammm
2009-10-30 22:12:32
z adresu IP: (83.1.xxx.xxx)
Ocena: 0
Straszne. Uważam,że skoro byli świadkowie to czemu mieli by nie zeznać! Czy można na to pozwolić,żeby policjanci uszli z tej sytuacji bez winy?;/
~dpanek
2009-10-30 21:31:16
z adresu IP: (81.168.xxx.xxx)
Ocena: 0
policja oficjalnie twierdzi, że radiowóz jechał na sygnale. Jeżeli macie inne informacje to warto może się skontaktować z rodziną zabitego mężczyzny i wystąpić jako świadkowie, że było inaczej. Bo w internecie łatwo napisać, ale w rzeczywistości poświadczyć już trudniej.
~anonim
2009-10-30 20:26:42
z adresu IP: (83.1.xxx.xxx)
Ocena: 0
Słyszałem od znajomych którzy byli na miejscu w chwili wypadku radiowóz wcale nie jechał na sygnale ,ale wiem że jechał z dużą prędkością i niech Policja nie wymyśla bajek i niech nie zaczyna bronić swojej dupy
~kick
2009-10-30 20:18:54
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: 0
(*) (*) (*)(*) (*) (*) Współczuję rodzinie. Tym gliniarzom też. Nie sądzę, by chcieli zabić faceta na przejściu. jazda na sygnale nie zwalnia z przestrzegania przepisów. Na czerwonym
~marko
2009-10-30 19:51:15
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 0
Policja kłamie. Przecież są świadkowie. Radiowóz nie jechał na sygnale.
~miko
2009-10-30 19:34:21
z adresu IP: (213.25.xxx.xxx)
Ocena: 0
jechalem tamtedy dzisiaj spieszylo im sie do wypisania blankieciku i zabili faceta BRAWO!!!!!!!!!!!! i pewnie nic im za to niezrobia jak znam zycie i piekny prezent zrobili rodzinie szczeze wspolczuje
~Naat
2009-10-30 19:15:31
z adresu IP: (83.1.xxx.xxx)
Ocena: 0
Żałosne...ale bzdury tu piszą,Moja mama byla świadkiem tego wypadku i radiowóz wcale nie jechał na sygnale!Policja go potrąciła a tera boją sie odpowiedzialności i sobie wkręcają kity...patologia poprostu... a młody mezczyzna nie żyje... [*]
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca kwietnia 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.