Bezpartyjni Samorządowcy (LISTA DO RADY MIEJSKIEJ WROCŁAWIA)

Sylwia Jurgiel | Utworzono: 2014-10-08 13:02
A|A|A

Lista KWW Bezpartyjni Samorządowcy do Rady Miejskiej Wrocławia

Okręg 1 (Stare Miasto, Przedmieście Świdnickie, Gajowice, Grabiszyn-Grabiszynek, Nadodrze, Kleczków)

1. Michał Paweł Tekliński
2. Beata Cecylia Andrejewicz
3. Dr Edward Wiczkowski
4. Krzysztof Kołodziejczyk
5. Katarzyna Iwona Nikiel
6. Agnieszka Magdalen Marciniak
7. Leszek Andrzej Rokita
8. Aleksandra Maria Tchorowska
9. Agata Marta Zdunek
10. Witold Piotr Huminiecki
11. Monika Dorota Rosińska
12. Anna Katarzyna Zelno

Okręg 2 (Ołbin, Plac Grunwaldzki, Zacisze – Zalesie - Szczytniki, Biskupin – Sępolno – Dąbie – Bartoszowice)

1. prof. Ewa Waszkiewicz
2. Marzena Barbara Fąka,
3. Barbara Bronisława Sołtys
4. Leszek Włodzimierz Pękalski
5. Robert Marek Śliwinski
6. Maria Brylowska
7. Piotr Jarmakowicz
8. Bogumił Socha
9. Patrycja Emilia Matuszak
10. Marzena Krystyna Pękalska

Okręg 3 (Powstańców Śląskich, Borek, Gaj, Huby, Tarnogaj)

1. Zuzanna Ewa Jakimowicz
2. dr Robert Marcin Koszut
3. Tomasz Arkadiusz Majcherek
4. Jacek Karol Wyspiański
5. Janina Dąbrowska
6. Jarosław Piotr Kamiński
7. Katarzyna Kocik
8. Miłosz Przemysław Pawlaczyk
9. Barbara Anna Kobzarska-Bar
10 Monika Barbara Wierzyk
11. Justyna Ewelina Kazek
12. Wiktor Michał Pawlica

Okręg 4 (Przedmieście Oławskie, Księże, Brochów, Bieńkowice, Jagodno, Wojszyce, Ołtaszyn, Krzyki - Partynice, Klecina, Oporów)

1. Sebastian Łukasz Lorenc
2. prof. Teresa Łoś-Nowak
3. Tomasz Marcin Tokarz
4. Dorota Małgorzata Morawiecka-Opałko
5. Barbara Zofia Maziarz
6. Andrzej Przytuła
7. Tomasz Wyskiel
8. Barbara Małgorzata Choinka
9. Daria Anna Stasiak
10. Wojciech Kocik

Okręg 5 (Szczepin, Gądów – Popowice Pd., Pilczyce – Kozanów – Popowice Pn)

1. prof. Mirosław Miller
2. Barbara Tomaszewska
3. Marek Żytowiecki
4. Tomasz Dariusz Frankowski
5. Iwona Dorota Nowicka
6. Marta Chuchla
7. Dorota Maria Malecha
8. Agnieszka Julita Ślipko
9. Grażyna Misiec
10 dr Wojciech Zbigniew Maciejewski

Okręg 6 (Muchobór Mały, Muchobór Wielki, Nowy Dwór, Kuźniki, Żerniki, Jerzmanowo – Jarnołtów – Strachowice – Osiniec, Leśnica, Maślice, Pracze Odrzańskie)

1. dr Teresa Jadwiga Kupczyk
2. Edward Zawadowski
3. Wiesław Wojciechowski
4. Agnieszka Katarzyna Tarnowska
5. Ewa Urszula Daniuk
6. Elżbieta Anna Michalczyk
7. Beata Magdalena Moskal
8. Marcin Mikołaj Całka
9. Andrzej Jackiewicz
10. dr Ziemowit Miłosz Malecha

Okręg 7 (Karłowice – Różanka, Kowale, Swojczyce – Strachocin – Wojnów, Psie Pole – Zawidawie, Pawłowice, Sołtysowice, Polanowice – Poświętne – Ligota, Widawa, Lipa Piotrowska, Świniary, Osobowice – Rędzin)

1. Małgorzata Maria Calińska-Mayer
2. Joanna Izabela Nawrot
3. Joanna Katarzyna Wajda
4. Edward Andrzejczak
5. Paulina Elżbieta Kaczmarska
6. Waldemar Marek Cieślik
7. Mariusz Urbaniak
8. Łukasz Marek Maścianica
9. Hanna Maria Śliwa
10. Sebastian Szostek

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama