Kubot i Lindstedt w półfinale turnieju World Finals

Robert Skrzyński | Utworzono: 2014-11-12 20:51 | Zmodyfikowano: 2014-11-12 21:00

Łukasz Kubot i Robert Lindstedt wygrali z Austriakiem Alexandrem Peya i Brazylijczykiem Bruno Soaresem 6:4, 3:6 i 10:6 w drugim meczu kończącego sezon tenisowy turnieju ATP World Finals w Londynie i są już pewni awansu do półfinału.

W innym spotkaniu tej grupy Amerykanie Bob i Mike Bryanowie pokonali holendersko-rumuńską parę Jean-Julien Rojer i Horia Tecau 6:7, 6:3 i 10:6.

W ostatnim meczu grupowym rywalami zawodnika Krzyckiego Klubu Tenisowego i Szweda będą Rojer i Tecau.

Przypomnijmy, że w pierwszym meczu Kubot i Lindstedt wygrali z amerykańskimi bliźniakami Mikem i Bobem Bryanami. Pierwszy set był bardzo zacięty. Oba deble wygrywały swoje podania. O zwycięstwie zadecydował tie-break, który zakończył się wynikiem 7:3. Druga partia była krótsza, zakończyła się po 32 minutach. W szóstym gemie polsko-szwedzka para przełamała Amerykanów i wygrała w całym secie 6:3.