Szełemej bierze cały Wałbrzych. Zobacz skład rady (NAZWISKA)

Michał Wyszowski | Utworzono: 2014-11-19 10:06 | Zmodyfikowano: 2014-11-19 10:06
A|A|A

fot. archiwum prw.pl

Roman Szełemej z PO oficjalnie prezydentem Wałbrzycha. Zdobył prawie trzydzieści dwa tysiące głosów co przełożyło się na 84 procent poparcia. Drugi w stawce kandydat Prawa i Sprawiedliwości Piotr Sosiński uzyskał prawie siedem procent, a reprezentująca Wałbrzyską Wspólnotę Samorządową Alicja Rosiak niecałe pięć procent. Roman Szełemej zdobył też zdecydowaną przewagę w radzie miejskiej. Oto jej pełny skład

Platforma Obywatelska:

  • Artur Torbus
  • Maria Romańska
  • Małgorzata Wiłkomirska
  • Piotr Kraczkowski
  • Alina Szełemej
  • Andrzej Mielczarek
  • Tadeusz Mazurkiewicz
  • Mariusz Kalinowski
  • Krystyna Olanin
  • Henryk Furman
  • Tomasz Senyk
  • Anatol Szpur
  • Jacek Szwajgier
  • Marek Rząsowski
  • Piotr Kwiatkowski

Prawo i Sprawiedliwość:

  • Mirosław Bartolik
  • Cezary Kuriata
  • Beata Mucha
  • Renata Wierzbicka

Wałbrzyska Wspólnota Samorządowa:

  • Alicja Rosiak
  • Mariusz Piejko
  • Ryszard Nowak
  • Justyna Półkoszek

Lepszy Wałbrzych:

  • Stefania Pawełek
  • Zygmunt Nowaczyk

Posłuchajcie koniecznie wywiadu, którego Roman Szełemej udzielił w poniedziałek w Radiu Wrocław.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~I,G
2014-12-06 21:36:31
z adresu IP: (185.4.xxx.xxx)
Ocena: -1
Ta Pawelek to chyba do grobowej deski bedzie wisiec na diecie ratusza. Ona ma juz chyba ze 100 lat. Wierzbicka z 10-go ostatniego miejsca jednak weszla i to sie chwali. Renia glosowalam na Ciebie!
~yes
2014-11-20 21:57:50
z adresu IP: (77.112.xxx.xxx)
Ocena: 1
Misia po dr nie stawia sie kropki, natomiast przed ktory i ze, stawiamy przecinek. Piszemy a' propos - wymawiamy a propo.
~Misia
2014-11-20 18:08:29
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 4
P. Dr. Roman zrobił kawał dobrej roboty której nie usało się zrobić jego poprzednikom!!! Wałbrzych był zadłużany i okradany przez wiele lat , nikt nie wspomina o wiadukcie który istnieje na mapach Google a w rzeczywistości nie istnieje!? Kto teraz za to odpowiada ?? A propo zadłużenia miasta każda inwestycja miasta oprócz dofinansowania z unii europejskiej lub z ministerstwa finansów wiąże się z zaciąganiem kredytów na rozwój i rozbudowę miasta które były zaciągane i rozkradane !!!! Co może terażniejszy prezydent poczynić ?? Może pozyskiwać środki wraz z nowymi kredytami zaciągniętymi na inwestycje już zaczęte ale nie skończone ? Inwestycje są kredytowane na długie lata myślę że z zabezpieczeniem ? Inaczej nikt nikomu nie udzielił by kredytu !! Wiec dla ludzi którzy twierdzą że Prezyden zadłużył miasto krôtkie sprostowanie w języku potocznym łatwe do zrozumienia dla ludzi po szkole podstawowej i zawodowej !!Ludzie Ten człowiek stawia miasto na nogi i trzeba mu pokłony składać a nie kłody pod nogi !!
~yes
2014-11-20 08:21:08
z adresu IP: (37.7.xxx.xxx)
Ocena: 0
SZELEMEJ swir ale DOBRY GOSPODARZ.
~Jakubek1993
2014-11-19 18:48:12
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: -8
I kłania się czytanie ze zrozumieniem.Tam wyraźnie jest napisane na zdjęciu archiwum prw. W sumie dobrze ze mała opozycja przynajmniej nie będzie kłótni i miasto będzie się rozwijać.Nowe drogi,nowe mieszkania itd.
~Magda
2014-11-19 17:18:30
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 4
862 głosów nieważnych, jak zawsze te same nazwiska z platformy, które mają problem, bo nie mają stałej pracy ale zaciagaja kredyty na belty na sobiecinie, walbrzych nigdy nie będzie normalny, parodia nie demokracja
~lesiu
2014-11-19 17:06:33
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
Wy lepiej powiedzcie dlaczego jest tyle podpisanych krzyzykow żeby głosy były nie ważne, dlaczego córka pani olanin była przewodnicząca komisji? Jesteście banda oszustow z pseudo dowódca na czele,klamiecie w żywe oczy ludziom
~lio
2014-11-19 16:36:29
z adresu IP: (87.206.xxx.xxx)
Ocena: -4
Z PO cały czas te same gęby,to absurd.
~gosc
2014-11-19 16:15:18
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 7
no pieknie stary zdroj pijaczki glosowali na p,Rosiak ,,piekne poparcie wstyd
~jolka24
2014-11-19 14:54:13
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 1
Szełemej może ok,ale reszta np.Kwiatkowski,Kraczkowski,Nowaczyk i reszta szumowiny to jakieś nieporozumienie,ludzie kogo Wy wybieracie,a potem chcecie ,aby Wałbrzych był super miastem,karierowicze,którzy oprócz własnego nosa nie widzą nic
~gość
2014-11-19 12:10:01
z adresu IP: (83.21.xxx.xxx)
Ocena: 0
A jednak p. Justynie P udało się dostać do rady, dzięki oferowaniu pieniędzy za głosy i alkoholu na Sobiecinie. Hańba
~gks
2014-11-19 12:09:50
z adresu IP: (91.192.xxx.xxx)
Ocena: -4
Ogolić? Nigdy w życiu! Niech Szełemej taki pozostanie. Jest cholernie seksi!
~Marcin R
2014-11-19 10:34:42
z adresu IP: (87.105.xxx.xxx)
Ocena: 5
Pardon jeśli się mylę, ale chyba Kruczkowski? Piotr Kruczkowski. Chyba literóweczka, bo daliście Kraczkowski
~Kasia
2014-11-19 10:07:41
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: -2
Co jak co, ale Pan mógłby się ogolić chociaż