Randka w ciemno na dwie pary

Radio Wrocław | Utworzono: 2015-02-01 14:24 | Zmodyfikowano: 2015-02-10 14:27
A|A|A

fot. materiały producenta

Samotni, dwie przyjaciółki i dwóch przyjaciół, szukają poważnego związku w swoim życiu. Poważnego partnera na dobre i na złe. Każde z nich robi to na swój sposób i ma inne oczekiwania. A jak się do tego zabierają, to już inna rzecz. Randka w ciemno z ogłoszenia matrymonialnego doprowadza do wielu przezabawnych sytuacji. Czy uda im się znaleźć przyjazną duszę i towarzysza życia?

Kanadyjski autor Norm Foster zawarł tu wszystko, co jest niezbędne w romantycznej komedii dla dorosłych. „Randka w ciemno, na dwie pary” to zmyślnie ułożona historia, sprawne dialogi, sensualne sceny oraz dużo śmiechu i zabawy.

Samotność to nie jest najlepszy przyjaciel. Doskwiera nieraz aż do bólu. Jest to sztuka pokazująca, że osoby w średnim wieku też marzą o miłości, gorących uczuciach, o tej jedynej i jedynym i mają do tego prawo. A przy tym czują na plecach oddech uciekających lat. Może to już ostatni dzwonek i ostatnia szansa?

Jeżeli szukasz dobrej zabawy i rozrywki, to ją właśnie znalazłeś. Nagłe i niespodziewane zwroty akcji czynią to przedstawienie bardzo atrakcyjnym i zaskakującym. materiały producenta

RANDKA W CIEMNO NA DWIE PARY
data: 15.03.2015r
godzina: 18.30
Sala Koncertowa Radia Wrocław
ul. Karkonoska 10

we Wrocławiu wystąpią :
Małgorzata Potocka, Alicja Kwiatkowska, Michał Milowicz, Krzysztof Ibisz

bilety w cenie: 80zł/os - parter, 70zł/os - balkon do nabycia w Biurze Podróży Remedium Wrocław ul. Piłsudskiego 2 oraz www.kupbilecik.pl, www.biletin.pl,

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama