Wiosna się zbliża. Oferta biegowa poszerza (KALENDARZ)

Michał Hamburger | Utworzono: 2015-02-14 08:13 | Zmodyfikowano: 2015-02-14 08:13
A|A|A

Niedziela, 15 lutego, będzie należeć do uczestników Zimowego Maratonu na Raty. Przed biegaczami szósty etap. Zawitają do Miłoszyc. Do pokonania sześć kilometrów na ścieżce biegowej „Miłoszycka Siódemka” przy ul. Dziuplińskiej. ZiMNaR w edycji 2014/2015 liczy łącznie osiem biegów w tym joker. Do klasyfikacji ogólnej liczony będzie czas 7 prób. Ostatni bieg czyli joker jest biegiem kończącym cykl zawodów, a jednocześnie pozwalającym tym, którzy opuścili jeden z biegów, na ukończenie pełnego dystansu Maratonu na Raty. Start niedzielnych zmagań o godzinie 11.00. Zapisy już od 10.30.

15 lutego na wyjątkowe bieganie zaprasza Spalona. Właśnie w tym miejscu odbędą się Otwarte Mistrzostwa Polski w biegu na rakietach śnieżnych. Do pokonania dystans 7,5 kilometra. Zapisy będą przyjmowane do 14 lutego elektronicznie, na miejscu w dniu imprezy, lub do wyczerpania numerów startowych. Maksymalnie w zawodach może wziąć udział 200 osób. Impreza odbędzie się w kilku kategoriach. Pierwsze starty zaplanowano na południe.

We wtorek, 17 lutego, zmagania w biegach na orientację. Przed nami czwarty etap Wrocław Night O-Fight. To jedna z dyscyplin The World Games 2017. Centrum zawodów znajdzie się na terenie Hali Stulecia. Zawody rozpoczną się o 18.30, biuro zawodów będzie czynne od 17.00. Przygotowano pięć tras podzielonych stopniem trudności. Zgłoszenia są przyjmowane w formie elektronicznej lub na miejscu w dniu zawodów. Dla najlepszych w poszczególnych klasyfikacjach czekają nagrody.

Inne nietypowe zawody rozegrane zostaną w sobotę 21 lutego. Fani ekstremalnych wyzwań wezmą udział w III Przesieckim Biegu Icemana. Do pokonania 10 kilometrów. Uwaga uczestnicy startują w biegu jedynie w szortach, ewentualnie koszulkach i minimalnym zakryciu tułowia. Start o 13.00. Trasa będzie przebiegała po duktach i ścieżkach leśnych oraz po nawierzchni asfaltowej i będzie oznaczona przez organizatora. Start i meta Biegu Icemana na placu przy ul. Karkonoskiej 30c w Przesiece.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama