Konkurs Radia Wrocław: Wygraj nowoczesne radioodbiorniki!

Radio Wrocław | Utworzono: 2015-02-28 14:15 | Zmodyfikowano: 2015-02-28 14:16
A|A|A

Od poniedziałku do piątku wygrać można odbiorniki wolnostojące, natomiast w weekendy kieszonkowe radia przenośne.

Aby wziąć udział w zabawie, należy wysłać SMS na numer 72280 o treści: "RW CYFROWE [Imię i nazwisko] [odpowiedź na pytanie zadane przez prowadzącego]" (koszt SMS to 2,46 z VAT). Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

W technologii DAB+ nadawane są już wszystkie programy Polskiego Radia, dołączają do nich kolejne rozgłośnie regionalne. Radio Wrocław w technologii cyfrowej można słuchać od początku sierpnia. Pierwszego stycznia 2015 uruchomiliśmy również nowy, specjalny kanał cyfrowego radia - Radio Wrocław Kultura.

ZOBACZ TEŻ: Słychać nas cyfrowo!
WIĘCEJ o Radiu Wrocław Kultura przeczytasz TUTAJ.

WIĘCEJ O nowoczesnych radioodbiornikach przeczytasz TUTAJ.

Radio Wrocław - żebyś wiedział!

REKLAMA
Zdjęcia

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~fred
2015-03-20 20:36:44
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 2
Puszczajcie coś a`la Ultravox czy Talk Talk, co?
~tah
2015-03-19 19:54:56
z adresu IP: (85.222.xxx.xxx)
Ocena: -7
Witam, pisałem do was Meila, bez odpo, ale rozumiem, że tak Musi byc. Audycje reportaże prowadzący - OK, jak najbardziej, ale GRACIE BENADZIEJNĄ MUZE.... Wiem, że taka mniej kosztuje, ale przecież skoro zależy Wam na słuchaczach i słuchalności, chyba, że sie myle. Mnie własnie zniechęcacie do siebie muzyka. W meilu proponowałem podsłuchać Radia Koszalin, tez lokalnego. Ma wspaniałą muzę! Dlaczego nie brac dobrych przykładów? Pozdrawiam!
~bitrate dab+
2015-03-17 11:15:05
z adresu IP: (91.241.xxx.xxx)
Ocena: -8
jaka jest jakość (bitrate) przesyłanego sygnału, 56kb???
~tpl
2015-03-16 09:56:45
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: -13
PRW najlepsze radio jakiego słuchałem. Tak trzymać. pozdro
~Paw
2015-03-10 20:03:46
z adresu IP: (46.205.xxx.xxx)
Ocena: -3
A w jakich godzinach jest ten konkurs o radioodbiornik?,bo mieszkam w wielkopolsce i nie wiem o której włączyćradio przez internet,dlatego,że tu tez mam przez częstotliwość stacje,a w Radiu Wrocław byłem,bo lubię to miasto.
~Wojtek I
2015-03-10 17:31:11
z adresu IP: (78.88.xxx.xxx)
Ocena: 9
Słucham Radio Wrocław w internecie bo są dla mnie istotne wszelkie wiadomości, audycje, programy tej stacji. Mieszkam w Polkowicach ale Wrocław jest mi bardzo bliski. Ale też nie wiem czemu słuchając Radia Wrocław kojarzy mi się wiosną i dla tego lubię go słuchać :)
~Piotr Grześkowiak
2015-03-08 10:54:22
z adresu IP: (83.21.xxx.xxx)
Ocena: -2
Uuu. Jaki piękny tranzystor, w sam raz na plażę nad jezioro, czy morze. Pamiętam jak w latach 70' XX wieku miałem "tranzystor" na trzy zakresy , długie średnie i UKF i słuchało się Rycerzy Trzech, Młodej Lekarki, Lata z Radiem, później Blubrów Starego Marycha, 60 Minut na Godzinę, Eksperymentalnej audycji kwadrofonicznej z Polskiego Radia Wrocław, a jak było taki, itd... To były czasy, aż łezka w oku się pojawia. Dziś radyjka z tamtych czasów już nie ma. co zrobić...Ehh...
~rence_precz
2015-03-07 14:54:21
z adresu IP: (188.122.xxx.xxx)
Ocena: 9
chińczyki płakali jak te radyjka za jena pakowali do kontenerów.
~Kuszelas
2015-03-07 13:12:36
z adresu IP: (87.206.xxx.xxx)
Ocena: 6
Jestem mieszkancem woj. opolskiego... Od lat slucham róznych radiostacji regionalnych i przyznaję, że Radio Wrocław na głowę bije konkurencję!!! To są fakty..Mam też prośbę- jak się Państwo ze mna nie zgadzacie, to proszę przejść, tak na 6 miesięcy i słuchać innych radiostacji... Ja tak robiłem wielokrotnie i zawsze wracałem jak nie do PRW, to do RW... Staram się być OBIEKTYWNYM - nic innego!!! Dlatego wszystkim znajomym polecam Radio Wrocław!!! UWAGA!!! To nie jest PANEGIRYK, tylko tzw. prawda obiektywna!!! Sękju za uwagę!!!
~wierzysz im
2015-03-06 23:16:08
z adresu IP: (46.113.xxx.xxx)
Ocena: 4
jestes idiota
~acik
2015-03-06 16:55:50
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 3
A gdzie lista szczęśliwców ?
~Tatko
2015-03-06 14:38:58
z adresu IP: (31.61.xxx.xxx)
Ocena: -18
A jakie jest to pytanko bo słuchamy z pociechami 1 i 3 letnim i takie radio przydało by się w dziecinny pokoju
~Kazimierz57
2015-03-04 22:19:05
z adresu IP: (91.202.xxx.xxx)
Ocena: 4
Też chciałbym mieć takie radyjko! Słucham tylko i wyłącznie Radio Wrocław bo są dla mnie istotne wszelkie wiadomości, audycje, programy tej stacji. Mieszkam, niestety, w lubuskiem (kuriozum! Ma dwie stolyce!) i żyję tu z uwieszonym kamieniem węgielnym u szyi od ponad 40 lat. Nie chcem ale muszem.
~artur76
2015-03-04 00:08:18
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: 8
ja nawet z chęcią kupiłbym takie radyjko:-)
~jozefbozena
2015-03-02 12:26:09
z adresu IP: (109.199.xxx.xxx)
Ocena: 16
Radio wrocław to moje radio, dlaczego bo jest blisko ludzi,jest blisko tematów dolnegośląska, a nadto pracują w nim ludzie z pasją. Jedna z ulubionych stałych pozycji jest codzienny przegląd prasy Wacława Sondeja,oraz przegląd audycji telewizyjnch.Również wiadomości trzymają "poziom". Nie wspominając o dobrej muzyce.To właśnie jest powodem,iżnawet w samochodzie słucham Waszego-naszego radia.
~żebyś wiedział
2015-02-28 14:23:37
z adresu IP: (31.61.xxx.xxx)
Ocena: 3
cyfrowe czy analogowe , poziom a właściwie jego brak, pozostaje ten sam