Paweł Zieliński gościem audycji "Wokół Śląska"

Robert Skrzyński | Utworzono: 2015-05-19 09:50 | Zmodyfikowano: 2015-05-19 09:56
A|A|A

fot. slaskwroclaw.pl

Piłkarze Śląska Wrocław mają już za sobą pierwsze mecze rundy finałowej piłkarskiej ekstraklasy. Zespół Tadeusza Pawłowskiego zremisował na wyjeździe z Jagiellonią Białystok i u siebie z Legią Warszawa. Między innymi o tym będziemy rozmawiać w kolejnej audycji "Wokół Śląska".

Naszym gościem będzie obrońca wrocławskiego klubu Paweł Zieliński. Pochodzi z bardzo usportowionej rodziny. Jego starszy brat Tomasz grał kiedyś w pierwszej lidze, a obecnie jest piłkarzem Bielawianki, natomiast młodszy Piotr ma za sobą pierwsze mecze w reprezentacji Polski. Gra teraz w klubie Serie A - Empoli.

Porozmawiamy o tym co za nami, czyli o meczu z Legią Warszawa, ale także o spotkaniu w Poznaniu z Lechem, które rozpocznie się dziś o 18.

Przygotowaliśmy również niespodzianki - jedną z nich będą bilety na mecz z Górnikiem Zabrze, który rozegrany zostanie w sobotę na Stadionie Miejskim.

Z zawodnikami i członkami sztabu szkoleniowego Śląska Wrocław spotykamy się w każdą pierwszą i trzecią środę miesiąca. Zaczynamy tuż po 17.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama