Skazany za fałszywe zeznania dostał brawa, kwiaty i szablę. Skandal? (Zobacz)

Sylwia Jurgiel | Utworzono: 2009-07-24 14:10 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Czwartkowa sesja sejmiku. Tadeusz Drab przyjmuje kwiaty i szablę (Fot. www.prw.pl)

Sejmikowa opozycja jest zniesmaczona. Zaś sam Tadeusz Drab nie traci rezonu i podkreśla: - Nie czuję się pokonany.

Zobacz relację www.prw.pl z czwartkowej sesji sejmiku:

Kubeł zimnej wody na zebranych wylał dopiero szef klubu radnych PiS Paweł Hreniak:

Tadeusz Drab podziękował za wylewne pożegnanie, a sprawę wyroku skomentował tak:

Nagrania: Sylwia Jurgiel

REKLAMA
Dźwięki
Sejmik pożegnał ustępującego wicemarszałka Tadeusza Draba (PSL). Mówi Paweł Hreniak (PiS). Nagranie Radia Wrocław
Sejmik pożegnał ustępującego wicemarszałka Tadeusza Draba (PSL). Mówi on sam. Nagranie Radia Wrocław

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Małgorzata
2009-07-27 11:22:44
z adresu IP: (83.14.xxx.xxx)
Ocena: 0
Już teraz wiemy, co dla p. Protasiewicza oznacza słowo "zachować się z klasą" i "po europejsku". Boże, chroń nas przed taką "klasą" i "Europą"! Jakie "elity" taka "klasa". Żałosne.
~gkalewski
2009-07-27 08:29:42
z adresu IP: (193.239.xxx.xxx)
Ocena: 0
"Zabawa" kosztem ciężko pracujących ludzi wynagradzanych niezgodnie z włożoną wiedzą i pracą prędzej czy później skończy się "powtórką" z historii. Chciałbym wówczas widzieć wypowiedź p. Protasiewcicza. Już zapomnieliście Panowie, kto wywalczył dla Was "wolność"!!! Ale jest taki mądry wiersz Miłosza "Który skrzywdziłeś człowieka biednego"...Warto Go sobie przypomnieć...
~Pawlakowa
2009-07-26 22:53:23
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
Tiaaa, Tadzik, sąd sądem a sprawiedliwość musi być po naszej stronie!!!!
~yer
2009-07-25 19:24:21
z adresu IP: (79.162.xxx.xxx)
Ocena: 0
powinni mu dac honorowe marszalkowanie! co za kraj! a mialo byc normalnie!
~golmark
2009-07-25 14:53:20
z adresu IP: (87.99.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jak widać "przypadkowe społeczeństwo " jest im do niczego niepotrzebne. I kto ich w końcu wybiera ???
~ ex pslowiec
2009-07-25 13:47:30
z adresu IP: (84.40.xxx.xxx)
Ocena: 0
W POpapranym PSL środowisku relatywizm etyczny święci triumfy !
~glut
2009-07-24 21:59:01
z adresu IP: (79.162.xxx.xxx)
Ocena: 0
ale za to jaka impra była, hahaha, gratuluję samopoczucia panom politykom
~miks
2009-07-24 15:22:51
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
Żenujący spektakl koalicji kolegów PO - PSL
~Polak
2009-07-24 15:05:25
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 0
ech cały ten PSL jest żałosny, brawo PRW