Paweł Raczkowski sędzią ostatniego meczu sezonu

Michał Hamburger | Utworzono: 2015-06-05 19:57 | Zmodyfikowano: 2015-06-05 20:27
A|A|A

fot. slaskwroclaw.pl

31-letni arbiter z Warszawy będzie rozjemcą niedzielnego meczu Śląska Wrocław z Pogonią Szczecin. Dla Pawła Raczkowskiego będzie to 30. spotkanie w bieżącym sezonie. Do tej pory sędzia z województwa mazowieckiego uczestniczył w 26 meczach T-Mobile Ekstraklasy, jednym spotkaniu I ligi i jednym meczu Ligi Europy (w którym FC Salzburg pokonał 5:1 Astrę Giurgiu). W starciach tych arbiter 120 razy pokazywał żółte kartki, 6 razy czerwone, a także trzykrotnie nakazywał wykonywanie rzutów karnych.

Ostatni raz Śląsk Wrocław spotkał się z Pawłem Raczkowskim... wczoraj, gdy Wojskowi mierzyli się z Wisłą Kraków (wygrana WKS-u 1:0). Warszawianin prowadził do tej pory jeszcze cztery spotkania WKS-u, w których Trójkolorowi przegrali 1:4 (czerwona kartka Wojciecha Pawłowskiego) z Pogonią Szczecin, 0:1 z Ruchem Chorzów, 0:1 z Jagiellonią Białystok i zanotowali w 30. kolejce ponowną wygraną 1:0 z Wisłą

Dla szczecińskiej ekipy Paweł Raczkowski sędziował w bieżącym sezonie dwukrotnie. Poza wspomnianym meczem z zielono-biało-czerwonymi Portowcy spotkali warszawianina w trakcie przegranego sromotnie spotkania z białostocką Jagiellonią (0:5).

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama