RW Kultura: Tricksterzy, Dell'Arte, Mela Koteluk, Michał Znaniecki

Grzegorz Chojnowski | Utworzono: 2015-07-06 22:46 | Zmodyfikowano: 2015-07-06 22:53
A|A|A

Wtorkowe popołudnia - jak zawsze - spędzamy w towarzystwie gości i aktualności.

Agnieszka Charkot i Piotr Soroka z Wrocławskiego Teatru Pantomimy o AKCJI-EDUKACJA:

1

2

 

Planujemy kulturalne wakacje: Iwona Strzelewicz-Ziemiańska o Festiwalu Dell'Arte w Dolinie Pałaców i Ogrodów (15-23 sierpnia).

1

2

 

Julian Jeliński i Radosław Pisula ze Stowarzyszenia Trickster zapraszają do Cafe THEA na bardzo ciekawą konferencję poświęconą ikonom popkultury:

1

2

 

A w kolejnej audycji 7 lipca od godz. 15:

Różne tematy i różni goście. O 15 Mela Koteluk i Michał Znaniecki, którzy w ramach ESK 2016 zrealizują kolejny tytuł z cyklu Głos Wykluczonych. Tym razem Sen nocy letniej Henry'ego Purcella. Premiera 12 lipca w Leśnicy. O 16 Katarzyna Strączek, aktorka Teatru Polskiego we Wrocławiu, godzinę później Maćko Prusak o Lecie we Wrocławskim Teatrze Lalek. O 17.30 Zbigniew Szymczyk, dyrektor Wrocławskiego Teatru Pantomimy m.in. o własnie rozstrzygniętym konkursie na spektakl wystawiony przez młodego artystę w jubileuszowym sezonie. Po 18.30 Ewa Michnik o planowanym na 2016 rok mega-widowisku operowym na Stadionie Miejskim. Do Carmen Zarzueli Show trwają intensywne przygotowania.

 

Wydarzenie specjalne: Godzina z powieścią na lato, godz. 19:00Widok z nieba - najnowsza powieść Clary Sanchez, jednej z najpopularniejszych hiszpańskich autorek, nagrodzona prestiżową Premio Planeta to nasza lipcowa propozycja na wakacje. Fragmenty - skojarzone z piosenkami Nosowskiej, Whitney Houston, Adele, supergrupy SuperHeavy - przeczyta Joanna Piechocka. Bohaterką Widoku z nieba jest Patricia, modelka, która mimo młodego wieku odniosła ogromny sukces. Z pozoru wszystko układa się po jej myśli, a ona sama wmawia sobie, że jest bardzo szczęśliwa. Jednak coraz częściej czuje, że dla rodziny jest przede wszystkim chodzącą kartą kredytową, a dla znajomych – ślicznym dodatkiem. Pewnego dnia, podczas niespokojnego lotu z New Delhi do Madrytu, poznaje Vivianę. Ekscentryczna kobieta oznajmia, że ktoś pragnie śmierci Patricii.

 

Słuchaj Radia Wrocław Kultura (link do streamu jest dostępny TUTAJ)

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama