Mamy głos! Forum Młodzieży Dolnego Śląska we Wrocławiu

Radio Wrocław | Utworzono: 2015-09-21 13:34 | Zmodyfikowano: 2015-09-21 13:35
Mamy głos! Forum Młodzieży Dolnego Śląska we Wrocławiu -

W sobotę, 3 października w Gimnazjum nr 13 we Wrocławiu odbędzie się wyjątkowa debata, w której wezmą udział przedstawiciele młodzieży Dolnego Śląska, organizacji pozarządowych oraz decydenci odpowiedzialni za politykę młodzieżową. Forum Młodzieży Dolnego Śląska to zaproszenie do otwartej dyskusji na tematy, które są ważne dla młodych ludzi, do wspólnego poszukiwania rozwiązań i spotkania z osobami, które mogą mieć wpływ na ich wdrażanie.

Instytut Edukacji Społecznej w partnerstwie z Dolnośląską Radą ds. Młodzieży, Młodzieżowym Sejmikiem Województwa Dolnośląskiego oraz Parlamentem Młodzieży Wrocławia serdecznie zaprasza młodych mieszkańców naszego regionu do wspólnej dyskusji na tematy ważne dla młodego pokolenia.

Open space to metoda, która pozwala na zachowanie równości między wszystkimi rozmówcami. Każdy, kto pojawi się podczas spotkania będzie mógł zaproponować swój własny temat do dyskusji i moderować jej przebieg. Podczas open space każdy głos jest równie ważny!

Projekt nawiązuje do zrealizowanego z dużym sukcesem w 2009 roku Forum Radni – Młodzież i stanowić ma punkt wyjścia do aktualizacji celów regionalnej polityki młodzieżowej. Wszystkie wnioski, które zostaną wypracowane podczas Forum Młodzieży Dolnego Śląska posłużą do opracowania raportu i wytycznych dla dalszego kierunku rozwoju polityki młodzieżowej regionu.

Forum Młodzieży Dolnego Śląska zostało objęte honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej, Marszałka Województwa Dolnośląskiego oraz Dolnośląskiego Kuratora Oświaty.

Projekt współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Dolnośląskiego.

Aby wziąć udział w Forum należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.ies.org.pl/mamy-glos

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.