Siatkarki Impelu Wrocław grają w turnieju w Krośnie

| Utworzono: 2015-09-24 06:15 | Zmodyfikowano: 2015-09-24 06:16
A|A|A

We wtorek zawodniczki Impelu Wrocław wyruszyły w drogę do urokliwego miasta na Podkarpaciu. Za nimi prawie cały dzień podróży. Po przyjeździe do Krosna spotkały się w hali, gdzie obejrzały pierwszy mecz turnieju – między drużynami z Dąbrowy i Muszyny.

To właśnie z Tauron MKS Dąbrowa Górnicza, Impelki rozegrały swój pierwszy oficjalny mecz podczas przygotowań do sezonu. Wrocławianki przegrały 1:3.

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza : Impel Wrocław 3:1 (26:24,18:25,25:23,25:11).

Na dziś zaplanowany jest mecz z Polskim Cukrem Muszynianką Muszyną – ten rozegrany zostanie o 17.

Stawką turnieju jest Puchar Prezydenta Miasta Krosna. To również cenny materiał szkoleniowy dla sztabów wszystkich zespołów biorących udział w turnieju. Doświadczenie zdobyte podczas meczów kontrolnych ma pomóc w eliminowaniu błędów i sprawdzeniu specjalnych ustawień drużyny.

To ważny sprawdzian przed nadchodzącym sezonem Orlen Ligi i meczami grupowymi w Lidze Mistrzyń. Na spotkania rozgrywane w Hali Orbita są już dostępne karnety, obowiązujące na wszystkie mecze Impel Wrocław.

Na profilach społecznościowych wrocławskiego klubu będzie można obserwować wyniki wszystkich meczów Impelu Wrocław podczas turnieju w Krośnie.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama