Tomasz Hołota będzie gościem audycji „Wokół Śląska”

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2015-11-03 07:11 | Zmodyfikowano: 2015-11-03 08:24
A|A|A

fot. slaskwroclaw.pl

Ciężko wyobrazić sobie wyjściowy skład Śląska bez Tomasza Hołoty. W tym sezonie nie opuścił ani jednego ligowego meczu. Co więcej tylko w jednym z nich nie rozegrał pełnych 90 minut. Będzie zatem okazja porozmawiać o spotkaniach z minionego tygodnia – pucharowym z Zawiszą Bydgoszcz i ligowym z Lechem Poznań – ale i podsumować kończącą się powoli rundę. Choć piłkarze rywalizować będą jeszcze do połowy grudnia, to technicznie, pierwsza faza zmagań zakończy się już w weekend. W meczu 15 kolejki Śląsk zagra na wyjeździe z Cracovią.

Nie zabraknie też tematów niezwiązanych z ligową rzeczywistością. Sprawdzimy jakie są pozasportowe zainteresowania Tomasza Hołoty. Wrócimy do piłki choć z nieco innej strony. Piłkarz Śląska jest bowiem wielkim fanem Realu Madryt.

Wy też możecie zadawać pytania – w komentarzach do wtorku do 12.00 – najlepsze z nich z pewnością znajdą się na antenie.

Z zawodnikami i członkami sztabu szkoleniowego Śląska Wrocław spotykamy się w każdą pierwszą i trzecią środę miesiąca. Zaczynamy tuż po 17. Zapis audycji dostępny będzie także na naszej stronie internetowej.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama