Polscy piłkarze trenowali na Stadionie Miejskim

Michał Hamburger | Utworzono: 2015-11-16 19:14 | Zmodyfikowano: 2015-11-16 19:20
A|A|A

fot. prw.pl

W zajęciach uczestniczyli wszyscy powołani.

Zabrakło oczywiście czterech zawodników, którzy albo dostali wolne od selekcjonera Adama Nawałki, albo są kontuzjowani. Mowa o Robercie Lewandowskim, Grzegorzu Krychowiaku, Łukaszu Fabiańskim i Jakubie Błaszczykowski. Kibice na wolne dla swoich idoli nieco narzekają. Trener kadry jednak podkreślał, że odpoczynek musiał nastąpić właśnie teraz:

Adam Nawałka dodał, że czołowi piłkarze świata nie mają zbyt wiele czasu na regenerację. A ona jest równie ważna jak treningi, czy mecze:

Arkadiusz Milik podkreśla, że w meczu z Czechami on i jego partnerzy z przednich formacji przejdą prawdziwy test. Kadra bez Lewandowskiego to jednak wciąż kadra - dodawał z uśmiechem napastnik Ajaksu Amsterdam:

Jutro trudne zadanie czeka naszych zawodników operujących blisko bramki rywala także z innego powodu. Między słupkami przeciwnika stanie prawdziwa legenda Petr Cech. Dla bramkarza Arsenalu będzie to 118 występ w kadrze. To jednak nie zrobiło większego wrażenia na Arturze Sobiechu:

Milik przyznał, że jest fanem talentu Cecha ale na boisku będzie chciał zrobić swoje:

Piotr Zieliński, kolejny z kadrowiczów, cieszył się, że przeciwko Islandii mógł wystąpić u boku Grzegorza Krychowiaka. To była dobra lekcja - mówi piłkarz Empoli:

Selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka bardzo pochlebnie wypowiada się o kadrze naszych południowych sąsiadów:

Mecz Polska - Czechy w środę o 20.45 na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama