INVEST-PARK Business Mixer w Hali Stulecia we Wrocławiu

| Utworzono: 2015-11-19 04:36 | Zmodyfikowano: 2015-11-19 04:37
A|A|A

invest-park.com.pl

Sukces frekwencyjny, ale także biznesowy. Ponad 150 firm wzięło udział w pierwszej edycji INVEST-PARK Business Mixer. Spotkanie na wzór tzw. szybkich randek zorganizowała Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna we wrocławskiej Hali Stulecia. To pierwszy Business Mixer w tej części Polski.

Wydarzenie rozpoczęło się od bezpośrednich rozmów przy okrągłych stołach. Każdy uczestnik miał... zaledwie 2 minuty na prezentację swojej firmy. Po sygnale dzwonka głos zabierał kolejny przedsiębiorca. Wbrew pozorom 120 sekund to bardzo dużo czasu - mówiła Barbara Kaśnikowska, szefowa Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, która zorganizowała wydarzenie – według ekspertów na przekazanie najważniejszych informacji wystarczy 59 sekund. A tak naprawdę chodzi o zdobywanie jak największej liczby kontaktów z najróżniejszych branż. W wydarzeniu wziął udział np. Krzysztof Kołodziejczyk z firmy NEO LABS zajmującej się teleinformatyką – świetna sprawa, na początku mały stres, ale w kolejnych prezentacjach coraz łatwiej przychodziła mi prezentacja naszych osiągnięć, ale także wytłumaczenie jakich współpracowników szukamy.

I taki cel miała właśnie ta impreza – dać szansę na znalezienie odbiorców, współpracowników, czy podwykonawców. Dlatego wśród 150 firm, które wzięły udział w INVEST PARK Busienss Mixerze znaleźli się przedstawiciele branży motoryzacyjnej, IT, logistycznej, energetycznej, metalowej, tworzyw sztucznych czy rolno - spożywczej. Do grona uczestników dołączyło również ponad 120 przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych, głównie z południowo-zachodniej części Polski. Robert Smirnow reaktywował kultową Nysę. Właśnie pracuje nad jest współczesnym odpowiednikiem – będzie to samochód ciężarowy, ale elektryczny i bardzo funkcjonalny. A spotkanie w Hali Stulecia było strzałem w dziesiątkę – poznaliśmy dziesiątki ciekawych ludzi, z którymi być może nawiążemy bliższą współpracę.

W podobnym tonie mówili też inni przedsiębiorcy – wielu z nich już myśli o udziale w kolejnym Mixerze, a przypomnijmy, że musieliśmy z przykrością odmówić blisko stu firmom, więc kolejne takie wydarzenie to tylko kwestia czasu. Myślimy o czerwcu – cieszyła się po spotkaniu Barbara Kaśnikowska, szefowa Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama