ABW: na Dolnym Śląsku działa gang neonazistów (Posłuchaj)

Dominik Panek | Utworzono: 2009-05-12 14:23 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Zatrzymani to mieszkańcy Wrocławia i Bolesławca - powiedział Radiu Wrocław prokurator Jakub Przystupa. Są podejrzani o działanie w zorganizowanej grupie przestępczej i propagowanie totalitarnego ustroju państwa. Grozi im za to do 5 lat więzienia:

Prokuratura wystąpiła o areszt tymczasowy dla jednego z zatrzymanych. Drugi został po przesłuchaniu wypuszczony na wolność, ale ma dozór policyjny i zakaz opuszczania kraju. Niewykluczone są kolejne zatrzymania.

Głos zabrali też urzędnicy. Mówi Paweł Czuma z Urzędu Miejskiego we Wrocławiu:


Pełnomocnik wojewody d/s mniejszości narodowych Dariusz Tokarz:

REKLAMA
Dźwięki
Mówi Paweł Czuma z Urzędu Miejskiego we Wrocławiu. Nagranie Radia Wrocław
Mówi prokurator Jakub Przystupa. Nagranie Radia Wrocław
Mówi pełnomocnik wojewody d/s mniejszości narodowych Dariusz Tokarz. Nagranie Radia Wrocław

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~diabolo
2009-07-13 22:13:41
z adresu IP: (88.199.xxx.xxx)
Ocena: -1
No i mamy cuda unii europejskiej. Za ulotkę z cytatami pani Fallaci z jej książki siła rozumu, którą można normalnie kupić w księgarniach młodych chłopaków wsadza się do więzienia i robi z nich grupę terrorystyczną. pięknie!. Najlepsze czasy UBolandu powróciły. W czwartek w najwyższym czasie ukaże się artykuł opisujący działalność ABWery w tej sprawie.
~asasas
2009-05-13 08:08:57
z adresu IP: (194.146.xxx.xxx)
Ocena: 0
nie wykluczam że niewykluczone
~asasas
2009-05-12 23:52:02
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 2
Niewykluczone, że lubisz:)
~asasas
2009-05-12 23:38:36
z adresu IP: (194.146.xxx.xxx)
Ocena: -1
a ja tam lubię kloaki
~asas
2009-05-12 22:35:42
z adresu IP: (77.114.xxx.xxx)
Ocena: 0
aj waj
~Dominik Pank
2009-05-12 20:18:11
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
Przestań pajacować :)
~asasasas
2009-05-12 20:13:19
z adresu IP: (81.168.xxx.xxx)
Ocena: 0
zawsze tak jest jak zaczynam komentować...
~asasasas
2009-05-12 20:04:43
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
Rozmowa jak zwykle na PRW schodzi do poziomu kloaki. Może inaczej to ujmę : niewykluczone, że jak zwykle rozmowa na PRW zejdzie do poziomu kloaki... niewykluczone ;)))
~Paranoik ?
2009-05-12 18:56:12
z adresu IP: (194.146.xxx.xxx)
Ocena: 0
albo nawet schizofrenik ? jak można dyskutować na poważne tematy i jeszcze wpraszać się w cudzy artykuł nie umiejąc się podpisać? skoro Pan vel asasas korzysta na komputerze z zaledwie dwóch sąsiednich literek ma świadomość, że może to zrobić setka innych ludzi. Ale widzę że jednak utożsamiamy się z tymi dwoma literkami. a może chodzi o SA? bo SS nie ma odwagi napisać
~asasas
2009-05-12 18:38:28
z adresu IP: (194.146.xxx.xxx)
Ocena: 0
to ja jestem asasas więc proszę się tu nie podszywać pode mnie !
~asasas
2009-05-12 17:26:59
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
Nic akurat nie kleiłem więc wisi mi to :) Chociaż Dominik Panek może z właściwą sobie gracją napisać "niewykluczone, że plakaty kleił asasas" :))))))))) .... niewykluczone, że tak właśnie napisze ;))))
~lupa
2009-05-12 16:41:14
z adresu IP: (81.168.xxx.xxx)
Ocena: -1
asas: oj gorąco się robi prawda? To już nie żarty z plakacikami.
~asasas
2009-05-12 16:22:28
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 1
Niewykluczone, że zostanie zatrzymany również autor tej informacji :) Przecież nie da się tego wykluczyć, prawda ? Ciekawa i jednocześnie komiczna konstrukcja słowna "niewykluczone, że ...". Pewnie, że niewykluczone. Proste słowo, a jak nam wzbogaca denną informację. Niewykluczone, że jutro będzie zima...Niewykluczone...