Rafał Dutkiewicz wystawi własne listy do sejmiku

Sylwia Jurgiel | Utworzono: 2010-05-04 21:32 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Archiwum prw.pl (Fot. Katarzyna Górowicz)

Rafała Dutkiewicza wspierają prezydenci Świdnicy (Wojciech Murdzek), Bolesławca (Piotr Roman) i Lubina (Robert Raczyński).

Posłuchaj relacji Radia Wrocław:

Platforma Obywatelska nie jest zaskoczona decyzją prezydenta Wrocławia. Mówi Barbara Zdrojewska (PO):

Również PiS podkreśla, że bierze pod uwagę ewentualną współpracę z Rafałem Dutkiewiczem, ale dopiero po wyborach. On sam zaprasza i PiS, i PO na swoje listy. Posłuchaj:

 

REKLAMA
Dźwięki
Rafał Dutkiewicz wystawi własne listy do sejmiku. Relacja Radia Wrocław
Rafał Dutkiewicz wystawi własne listy do sejmiku. Komentuje Barbara Zdrojewska (PO). Nagranie Radia Wrocław
Rafał Dutkiewicz wystawi własne listy do sejmiku. Nagranie Radia Wrocław

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Benia
2010-05-23 19:05:04
z adresu IP: (83.21.xxx.xxx)
Ocena: -1
Trzeba coś w końcu zrobić z tymi wałami:)
~Benia
2010-05-23 19:04:01
z adresu IP: (83.21.xxx.xxx)
Ocena: 0
Miśka ja też mam taką nadzieję. Ale teraz po powodzi raczej na pewno nie.
~miśka
2010-05-22 23:39:28
z adresu IP: (217.30.xxx.xxx)
Ocena: 0
Mam tylko nadzieją, że tym tym razem go nie wybiorą
~Wilniok
2010-05-22 22:53:12
z adresu IP: (95.40.xxx.xxx)
Ocena: 0
Już nas wystawił,wystarczy Herr Prasident Stadt Breslau.Pora na udanie się, na kolejne "stypendium" zagraniczne.Najlepiej z biletem w jedna stronę.
~SUM
2010-05-18 15:48:23
z adresu IP: (82.143.xxx.xxx)
Ocena: -1
PRW zmienilo cenzorów.Teraz nie pokazują komentarzy o działaniach dutkiewicza.Chyba coś w tym jest.
~Wilniok
2010-05-13 00:22:23
z adresu IP: (95.40.xxx.xxx)
Ocena: -1
Biskup Nanker to nie jest. POLSKA RACJA STANU jest mu obca w działaniu i w poglądach. W wywiadzie w niemieckiej telewizji 3 SAT, wyemitowanym 25.04.2010 r., dowiedziałem się z ust Pana Prezydenta,że mieszkam w Breslau i jestem breslauerem. Musze tez wspomnieć o gaworzeniu na temat "otwartości" dzisiejszego Breslau.Mam nadzieje,że nie chodzi tu o nowe "Wolne Miasto Gdańsk".
~rrr
2010-05-06 23:33:43
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: -1
A dla mnie i tak zawsze będzie Hala Ludowa. I żadna indoktrynacja nie pomoże, choćby i wpisów jak powyższy, było i tysiąc. I tak wiem, ze nadal co najmniej kilkaset tysięcy używa starej nazwy i tylko nieświadomi i przyjezdni, którzy zobaczą na drogowskazie, użyją nowej nazwy. Nie wiedząc zapewne jakie to jest lecie. I pewna część mieszkańców, którym jest wszystko jedno.
~lau
2010-05-05 21:54:31
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 0
Przywróci nam most Cesarski.
~bress
2010-05-05 09:46:21
z adresu IP: (95.40.xxx.xxx)
Ocena: 0
Genialne, jak wszystko co robi