2 tys. dzieci na Dolnym Śląsku spotkało się z Tomciem Brygadzistą

Radio Wrocław | Utworzono: 2016-01-19 18:03 | Zmodyfikowano: 2016-01-19 18:03
2 tys. dzieci na Dolnym Śląsku spotkało się z Tomciem Brygadzistą - mat. prasowe
mat. prasowe

50 szkół, 100 akcji edukacyjnych i 15 tys. dzieci – to bilans jesiennej tury ósmej edycji akcji edukacyjnej Skanska „Bezpieczni w pobliżu budowy” w Polsce. Bajkowi bohaterowie z Tomciem Brygadzistą na czele dali najmłodszym niecodzienną lekcję bezpieczeństwa i przypomnieli o noszeniu odblasków zwłaszcza teraz, gdy szybko zapada zmrok. Odwiedzili również Dolny Śląsk.

Niemal 2 tys. dzieci przeszkolonych na Dolnym Śląsku Tomcio Brygadzista wraz z Zebrą Drogową i niesforną Babcią Jadzią mieli pracowitą jesień. Spotkali się z 15 tys. dzieci w 50 szkołach podstawowych, gdzie przeprowadzili 100 akcji edukacyjnych. Bajkowi bohaterowie ze swoim pouczającym spektaklem przemierzyli Polskę wzdłuż i wszerz.

Odwiedzili również Dolny Śląsk, gdzie spotkali się z niemal 2 tys. dzieci. Udali się do szkół zlokalizowanych nieopodal powstającej obwodnicy Leśnicy, do rozbudowywanego przez firmę Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 15 we Wrocławiu, a także do szkoły w Dobroszycach (gmina Oleśnica), w pobliżu której działa zakład górniczy Skanska. Łącznie, jesienią ubiegłego roku odbyło się 12 przedstawień.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.