Piotr Celeban będzie gościem niedzielnego „Wokół Śląska”

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2016-01-31 15:22 | Zmodyfikowano: 2016-01-31 15:22
A|A|A

fot. slaskwroclaw.pl

Piłkarze Śląska przebywają aktualnie na zgrupowaniu w Trzebnicy. Z Piotrem Celebanem porozmawiamy o tym jak przebiegają przygotowania, a także o ile ważniejsze są zimowe zgrupowania od letnich. 

Kapitan wrocławskiej drużyny opowie też o tym jak analizuje swoje występy, oglądając je raz jeszcze w telewizji, ale… z wyciszonym głosem. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie padnie w programie.

Podczas rozmowy będziemy nie tylko na murawie, ale i na… tatami. Wszystko za sprawą tego, że Piotr Celeban trenował kiedyś judo. Czy te umiejętności wykorzystywał także na podwórku?

Potem wybierzemy się w sentymentalną podróż do Szczecina. Będzie o pierwszym treningu w Pogoni, przypadku który sprawił, że został obrońcą oraz oczywiście o słynnej brazylijskiej ekipie Portowców. Jeśli chcecie dowiedzieć się w jak „ekskluzywnych” warunkach trenował Piotr Celeban w Ameryce Południowej - bądźcie z nami.

Po wizycie w Brazylii zajrzymy też na chwilę do Rumunii, gdzie obecny kapitan Śląska grał kiedyś w FC Vaslui. Będziemy też w Anglii, żeby porozmawiać chwilę o ulubionym klubie Piotra Celebana, czyli o Manchesterze United. Obrońca wrocławskiej drużyny opowie też o boiskowym starciu z jedną z największych gwiazd „Czerwonych Diabłów”.

Na koniec porozmawiamy o filmowych pasjach Piotra Celebana. Kiedyś najłatwiej można było go spotkać we wrocławskich kinach. Czy teraz jest tak samo? Dowiecie się też jaki jest ulubiony film kapitana Śląska.

Początek audycji „Wokół Śląska” w niedzielę o 19.05. Kto nie może wtedy słuchać Radia Wrocław nie musi się obawiać. Tuż po programie na naszej stronie internetowej pojawi się pełny zapis rozmowy (audio) z dodatkowymi pytaniami.

Kolejny klubowy magazyn wrocławskiej drużyny „Wokół Śląska” na naszej antenie już w pierwszą niedzielę lutego.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama