Wypadek na DK 35

Filip Marczyński | Utworzono: 2016-02-02 08:07 | Zmodyfikowano: 2016-02-02 08:07
A|A|A

Do wypadku doszło na wysokości Świebodzic. Jak informują słuchacze Radia Wrocław zderzyły się dwa samochody osobowe, na miejscu są służby, a wyjazd z Wałbrzycha jest w tej chwili zablokowany. Do Wałbrzycha można wjechać przejeżdżając przez stację benzynową, w drugą stronę objazdem przez okoliczne miejscowości. na obwodnicy Wałbrzycha już powstał bardzo duży korek.

Co jeszcze dzieje się w regionie?

Dziś przez cały dzień będzie wietrznie i deszczowo, synoptycy ostrzegają, że wiatr w porywach może osiągać prędkośc 75ciu kilometrów na godzinę, i warunki jazdy będa trudne. Ranek na dolnośląskich drogach mija bardzo spokojnie, mamy początek ferii, więc i ruch we Wrocławiu nieco mniejszy.

Ale mimo to w niektórych miejscach chwilę trzeba postać. tak jest na skrzyżowaniu Grabiszyńskiej Hallera i Klecińskiej. Większy korek od strony Hallera przed Grabiszyńską 

W centrum ciasno jest tez na podwalu przed placem orląt lwowskich, na armii krajowej przed ślężną, na krakowskiej i opolskiej, na wjeździe do wrocławia z drogi 94 od strony środy sląskiej, w leśnicy.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama