Włamywał się do mieszkań – został zatrzymany przez policjantów

Radio Wrocław | Utworzono: 2016-02-22 11:26 | Zmodyfikowano: 2016-02-22 11:25
A|A|A

fot. archiwum prw.pl

Włamał się i okradł dwa mieszkania. Straty jakie spowodował oszacowano na 4 tysiące złotych. Został zatrzymany przez policjantów z Jeleniej Góry. Podejrzanemu w tej sprawie mężczyźnie za popełnione przestępstwa grozi teraz kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili i zatrzymali 24-letniego mężczyznę, podejrzanego o kradzieże z włamaniem. Jak ustalili policjanci, zatrzymany ma na koncie co najmniej dwa zdarzenia, do których doszło w Jeleniej Górze. Mężczyzna włamał się i okradł podczas nieobecności właścicieli dwa mieszkania. Do środka dostał się przez okna, w których wybił szyby. Jego łupem padła złota biżuteria, dwa tablety i aparat fotograficzny. Łączne straty pokrzywdzonych oszacowano na ponad 4 tysiące złotych.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy i ustalają, co stało się ze skradzionym mieniem. Niewykluczone, że mężczyzna ma na koncie więcej podobnych czynów.

Za kradzieże z włamaniem grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama