Utrudniania na drogach regionu (SERWIS DROGOWY)

Filip Marczyński | Utworzono: 2016-03-01 17:22

Nie ma już utrudnień na piątce koło Prusic, droga posprzątana, ruch jest tam płynny.

Niestety nie możemy tego powiedzieć o ósemce. Na wysokości Wierzbic zderzyły się dwie ciężarówki. Teraz trwa ich rozładowywanie i potrwa jeszcze przez jakiś czas. Tam również całkiem droga się korkuje. Objazd poprowadzono przez Wierzbice do Gniechowic i dalej drogą numer 35.

Kawałek dalej na tej samej drodze trzeba chwilę poczekać w Magnicach, na światłach przy zjeździe z AOW.

We Wrocławiu ciasno jest na ulicy Strzegomskiej, Braniborskiej, Pełczyńskiej, w Leśnicy na wjeździe do miasta z drogi nr 94, oraz na Morkonoskiej, Rychtalskiej, Opolskiej, Krakowskiej.

Korek też na skrzyżowaniu Klecińskiej i Grabiszyńskiej, oraz na Psim Polu, na Krzywoustego w kierunku wyjazdu z miasta. Ciasno również na Karkonoskiej przed skrzyżowaniem ze Zwycięską.

Poza Wrocławiem duży ruch na piątce, jak zwykle między Wrocławiem a Krynicznem, gdzieniegdzie tworzą się korki.

Na Dolnym Śląsku panują trudne warunki jazdy. Niewielki opady śniegu utrzymają się niemal w całym regionie, dodatkowo na północy województwa i w okolicach Zielonej Góry zamglenia ograniczają widoczność. Tak będzie do końca dnia. W nocy będzie nawet jeszcze trudniej, temperatura spadnie poniżej zera i spodziewane są dalsze opady śniegu, a na zachodzie marznącego deszczu, który sprawi, że drogi będą śliskie.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.