Politechnika Wrocławska: Jubileuszowa edycja Akademickich Targów Pracy

Radio Wrocław | Utworzono: 2016-03-04 15:20
A|A|A

Blisko osiemdziesięciu pracodawców weźmie udział w rozpoczynających się 8 marca XXV AKADEMICKICH TARGACH PRACY. Dwudniowa impreza odbędzie się w Zintegrowanym Centrum Studenckim Politechniki Wrocławskiej (budynek C-13).

Targi organizowane przez Biuro Karier PWr i Fundacje Manus odbywają się od trzynastu lat, dwa razy w roku - wiosną i jesienią. Umożliwiają one studentom nawiązanie współpracy z firmami oraz zapoznanie się z aktualnymi ofertami praktyk, pracy czy staży. Dla pracodawców to doskonała okazja do wymiany informacji dotyczących wymagań stawianych w procesie rekrutacyjnym.

Podczas marcowej edycji swoją ofertę studentom zaprezentują między innymi takie firmy jak: Credit Suisse, Nestle, 3M, PCC Rokita, Whirlpool, Techland, McKinsey&Company, Eurobank, Elektrobudowa, Nokia, Cargill, IBM, Credit Agricole, Amazon, Autoliv, KGHM Polska Miedź, Volkswagen czy Wabco.

- Ze strony pracodawców zainteresowanie udziałem w imprezie od lat utrzymuje się na wysokim poziomie. W tej edycji wolne miejsca skończyły nam się już w styczniu i niestety zmuszeni byliśmy odmawiać firmom, które zgłaszały się w ostatniej chwili - mówi koordynatorka targów Anita Pelak z Fundacji Manus.

Z okazji jubileuszu imprezy przygotowane zostały specjalne atrakcje dla wszystkich uczestników, a dodatkowo z okazji Dnia Kobiet panie, które pojawią się w budynku C-13, mogą liczyć na drobne upominki. Dla wystawców przygotowywany jest natomiast okolicznościowo tort.

Targi odbędą się w dniach 8-9 marca w godzinach od 9.30 do 16.00. Każdą edycję odwiedza około 14 tysięcy osób.

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://atp.manus.pl/new

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama