Kultura DAB+ Sztuka z Maćkiem Przestalskim

Maciek Przestalski | Utworzono: 2016-03-09 15:46
A|A|A

Na początek rzecz o fotografii. Do Muzeum Współczesnego, na swoją wystawę „#noir #somewhere #nowhere" zaprosi Paweł Frenczak. Następnie o wydarzeniach w dwóch miejscach, w pewien sposób ze sobą związanych, mówić będą Jagoda Dobecka i Karolina Balcer. W Galerii Sztuki Współczesnej MD_S trwa ekspozycja „Hello, today you have a day off", a w Wykwicie w sobotę rozpoczyna się „Dom Rozpusty".

Po 17:15 tradycyjnie Wrocław 2016 ESK - Zbigniew Sobczuk przybliży kwietniowe „Ukrajins’kyj Zriz: Przeobrażenia III Triennale Ukraińskiej Sztuki Współczesnej". Następnie, zapraszając na finisaż "Brzmień" Eduardo Chillidy, Kamil Sobkowicz z BWA Wrocław, podsumuje jedno z najważniejszych wydarzeń otwarcia ESK.

Zaprosimy się również do BWA Dizajn. A konkretnie na „Drugą Ogólnopolską Wystawę Znaków Graficznych" zapraszać będą Katarzyna Roj i Rene Wawrzkiewicz.

Na koniec Monika Tramś i Piotr Szpilski mówic będą o „Przez Pryzmat. Odsłona 3" prezentacji kolekcji wybranych prac laureatów konkursu Artystyczna Podróż Hestii z lat 2002 – 2015.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca kwietnia 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama