Ukradł byłej dziewczynie kartę i posłużył się nią 16-razy pobierając gotówkę z jej konta

Radio Wrocław | Utworzono: 2016-03-12 20:00 | Zmodyfikowano: 2016-03-12 20:00
A|A|A

fot. archiwum.prw.pl

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który wykorzystał okazję i okradł swoją byłą dziewczynę. Jego łupem padła karta płatnicza za pomocą, której mężczyzna pobrał ponad tys. złotych. Okazało się, że skradzioną kartą posłużył się aż 16 razy. O dalszym losie podejrzanego, który przyznał się do tych czynów zdecyduje sąd. Teraz może mu grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 25-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzieże z włamaniem.

Jak ustalili policjanci, do zdarzenia doszło w lutym br. w Jeleniej Górze. Mężczyzna wykorzystał chwilę nieuwagi swojej byłej dziewczyny i ukradł jej kartę płatniczą. 25-latek znał pin do konta pokrzywdzonej, gdyż wcześniej pobierał gotówkę. Tym razem bez jej wiedzy i zgody pobrał ponad tys. złotych. Okazało się, że kartą posłużył się 16 razy.

Pokrzywdzona, kiedy zorientowała się, że została okradziona powiadomiła Policję. Podała również informacje dotyczące mężczyzny, którego podejrzewała o te przestępstwa. Jeleniogórzanin został zatrzymany i przyznał się do tych czynów.

Teraz może mu grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama