PPA we Wrocławiu szuka artystów

Informacja prasowa | Utworzono: 2016-03-17 12:53 | Zmodyfikowano: 2016-03-17 12:31
A|A|A

mat. prasowe

Przegląd Piosenki Aktorskiej ogłasza nabór na Scenę na Trawniku - "fringe'owy" nurt tegorocznego festiwalu. Organizatorzy zapraszają artystów śpiewających, grających, tańczących i performujących.

Cezary Studniak, szef artystyczny PPA i Michał Litwiniec, który prowadzi Klub Festiwalowy, wybiorą artystów na podstawie nadesłanych zgłoszeń. Zainteresowani powinni przesłać opis zespołu (maksymalnie kwintet), razem ze zdjęciami i linkami, pod którymi będzie można posłuchać lub zobaczyć, jak grają.

Do PPA można zgłaszać się do 15 kwietnia pod adresem m.litwiniec@teatr-capitol.pl.

Klub Festiwalowy w ramach 37. Przeglądu Piosenki Aktorskiej będzie działał w dwóch odsłonach: popołudniowej, w formie ogródka na trawniku przed budynkiem Teatru Muzycznego Capitol, i wieczorno-nocnej, w podziemiach teatru.

Scena na Trawniku, czyli przestrzeń przed Capitolem to świetne miejsce – środek miasta, trasa między dworcami PKP i PKS a Rynkiem, mnóstwo przechodniów, no i tuż za plecami centrala PPA.

Tegoroczny Przegląd odbywa się w dniach 13-22 maja 2016, zmiana terminu z marcowego na majowy związana jest z obchodami Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016.

Sprawdź pełny program tegorocznego PPA TUTAJ.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama