Gra miejska we wrocławskim ogrodzie zoologicznym

Radio Wrocław | Utworzono: 2016-04-20 19:26 | Zmodyfikowano: 2016-04-20 19:26
A|A|A

Gra jest dla wszystkich posiadaczy smartphone z systemem operacyjnym iOS w wersji co najmniej 8.0 lub Android, wersja powyżej 4.3., dostępu do internetu i opcji low energy bluetooth (LEB). Teraz wystarczy stworzyć drużynę z członków rodziny lub znajomych, która może liczyć od 1 do 4 osób (w tym dzieci) i zgłosić się przez pobranie aplikacji Huntly, wypełnienie kwestionawiusza i akceptacji regulaminu. Ostatni warunek to pojawianie się w zoo w sobotę, 23.04, przed godziną 11:00.

Gra przebiegać będzie na terenie wrocławskiego ogrodu zoologicznego i aby aktywować zadania, trzeba będzie wykazać się szybkością działania i zręcznością. Zadania zostają aktywowane i pojawiają się na ekranie telefonu komórkowego uczestnika gry, w momencie odnalezienia odpowiedniej stacji. Stacją jest nadajnik iBeacon oraz kod QR, które zostaną rozmieszczone w różnych zakątkach ogrodu zoologicznego.

Na zwycięzców gry miejskiej za zajęcie I, II i III - miejsca czekają atrakcyjne nagrody w postaci voucherów na pobyt dla całej drużyny (rodzina lub grupa znajomych) w pięknych rejonach Polski. Dla pozostałych najlepszych graczy przewidziane są nagrody pocieszenia (do wyczerpania zapasów).

W trakcie trwania gry miejskiej zapewnione są również drobne animacje dla najmłodszych zlokalizowane wokół sceny, która stanie przy pawilonie multimedialnym Klimat, Zwierzęta, Ludzie.

W każdym momencie trwania gry miejskiej można spontanicznie dołączyć do zabawy po pobraniu aplikacji Huntly, zaakceptowaniu regulaminu gry i wypełnieniu kwestionariusza.

ZASADY GRY:

1. należy przyjść do Zoo Wrocław przed godziną 11:00 w sobotę 23 kwietnia br. i pobrać bezpłatny bilet w Punkcie Obsługi Klienta
2. następnie udać się na spacer po ogrodzie zoologicznym i odnaleźć 10 stacji, aby aktywować zadania
3. każda stacja to 3 pytania z jednokrotnym wyborem; pytania dotyczą zagadnień związanych z Kampanią Dwa Bieguny, Cały Świat
4. sposób punktacji wygląda następująco:
a. poprawna odpowiedź za pierwszym razem - 2 pkt
b. poprawna odpowiedź za drugim razem - 1 pkt
c. brak poprawnej odpowiedzi za drugim razem - 0 pkt
d. nie są przyznawane punkty ujemne
5. w przypadku, gdy kilka osób zdobędzie tę samą liczbę punktów, na scenie zlokalizowanej naprzeciwko Pawilonu Norweskiego tuż obok wejścia na teren wrocławskiego Zoo, odbędzie się finałowa dogrywka w postaci pytań specjalnych, które wyłonią 3 finalistów.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca kwietnia 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama