Co 15 sekund potrzebna jest krew do ratowania ludzkiego życia

| Utworzono: 2009-11-24 13:29 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Już w piątek i sobotę 27 i 28 listopada 2009 roku autobus zagości w Galerii Dominikańskiej, za sprawą szwajcarskiej firmy zegarkowej ROAMER. Chętni do oddania krwi będą mogli zająć wygodną pozycję na skórzanych fotelach i podziwiając luksusowy wystrój stanowiący kombinację tekowego drewna i aluminium oraz wsłuchując się w subtelny szum aparatury, oddać najcenniejszą cząstkę siebie – krew – tym, którzy najbardziej jej potrzebują.

Zainteresowani będą mogli wziąć udział w konkursie, którego zwycięzca otrzyma zegarek ROAMER. W salonie jubilerskim YES w Galerii Dominikańskiej, będzie można również obejrzeć i nabyć limitowany szwajcarski zegarek ROAMER dla KREWNIAKÓW, którego sprzedaż bezpośrednio zasila konto fundacji. Wyjątkowość zegarka podkreśla logo Krewniaków widniejące na tarczy, grawerowane zapinki z grupą krwi oraz fakt, że noszą go znani Ambasadorowie Krewniaków: Małgorzata Lewińska, Grażyna Wolszczak, Radosław Pazura, Przemysław Saleta, Marek Siudym, Andrzej Supron oraz Prezes Krewniaków – Marcin Velinov.

 Pobór krwi odbędzie się dzięki staraniom pracowników Terenowej Stacji Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oraz gościnności Galerii Dominikańskiej.

ROAMER zaprasza do białego Autobusu Krewniaków od 11.00 do 16.00 w dniach 27 i 28 listopada 2009r. przy Galerii Dominikańskiej.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama