Dziś otwarty festyn rodzinny Ślęzy Wrocław

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2016-06-19 09:30 | Zmodyfikowano: 2016-06-19 09:30
A|A|A

fot. Piotr Zadumiński (Ślęza Wrocław)

Czerwcowe festyny już na stałe wpisały się do kalendarza plenerowych imprez rekreacyjnych we Wrocławiu. Ślęza co roku przygotowuje mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Są zajęcia sportowe, gry i zabawy, warsztaty z ratownikami medycznymi czy pokazy strażackie. W tym roku odbędą się także niezwykle widowiskowe zawody bubble fighters oraz loteria fantowa. Do wygrania będzie m.in. tablet, a także kilkaset innych nagród 

- Przygotowaliśmy upominki zarówno dla najmłodszych, jak i ich rodziców. Nagrody są bardzo zróżnicowane, a ufundowane zostały przez nasz klub oraz partnerów wydarzenia. Te główne to między innymi tablety oraz samochód na weekend z zatankowanym bakiem na rodzinny wypad. Zwycięzca będzie mógł sam wybrać markę pojazdu z salonu samochodowego Polmotors - Forda, Hyundaia lub Suzuki – mówi Paweł Malczewski, dyrektor 1KS-u.

 Do wygrania będą także m.in. klubowe gadżety (koszulki, maskotki, proporczyki, opaski na rękę), a także sprzęt sportowy. - Każdy, kto przyjdzie na festyn, otrzyma nagrodę. Każdy los w naszej loterii jest losem wygranym, a numery przypisane do odpowiednich upominków. Zapraszamy więc do wspólnej zabawy zarówno, dzieci jak i ich rodziców – dodaje Paweł Malczewski.

Podczas niedzielnego festynu dzieci będą także rywalizować w kolejnej edycji Otwartego Festiwalu Piłkarskiego. W tych zawodach, jak i we wszystkich innych atrakcjach festynu, może wziąć udział każdy. Nie trzeba przynależeć do Ślęzy Wrocław. Zapraszamy więc serdecznie do wspólnej zabawy. Początek w niedzielę (19 czerwca) o godz. 10:00 na stadionie Zakrzów przy al. Niepodległości.

- Poprzednie edycje naszych festynów cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i mam nadzieję, że tak samo będzie w tym roku – mówi Katarzyna Ziobro-Franczak, prezes zarządu Ślęzy Wrocław. – U nas zawsze panuje przyjemna, rodzinna atmosfera, jest niesamowita sportowa zabawa. Bardzo cieszę się, że z roku na roku jest z nami coraz więcej rodziców. Staramy się angażować ich we wspólną zabawę, zapewnić im atrakcje. Chcemy dzięki temu sprawić, żeby rodzina Ślęzy była coraz większa – mówi Katarzyna Ziobro-Franczak.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama