Korki na dolnośląskich drogach (SPRAWDŹ GDZIE)

Filip Marczyński | Utworzono: 2016-06-28 09:34
A|A|A

Cały czas jeszcze kłopoty na ósemce w Bardzie, a właściwie tuż przed tą miejscowością patrząc od strony Wrocławia. Doszło tam do wypadku i droga jest przyblokowana.

Również na AOW na jezdni w kierunku Warszawy, między węzłami Wrocław Zachód a Wrocław Lotnisko - awaria pojazdu unieruchomiła go na prawym pasie, służby twierdzą, że ciężarówka pozostanie tam jeszcze przez godzinę. Ruch możliwy jest dwoma pasami - korków nie ma.

Kolejne roboty na A4 - tym razem między Kątami Wrocławskimi a Pietrzykowicami trwają prace na jezdni w kierunku Wrocławia. Naprawiane są bariery - ruch możliwy jest tylko prawym pasem, obowiązuje ograniczenie prędkośc do 80 km/h.

We Wrocławiu korków już z nie ma, ciasno jedynie na ulicy Średzkiej, to wjazd do miasta od strony Środy Ślaskiej, przez chwilę trzeba też poczekać na przejazd w Karwianach, na bramkach na autostradzie A4.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama