Jaka aura w środę w regionie? Sprawdź najnowsze prognozy

Michał Hamburger | Utworzono: 2016-06-28 20:03
A|A|A

archiwum radiowroclaw.pl

W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane, tylko początkowo miejscami duże i tam możliwe zanikające, przelotne opady deszczu. W drugiej połowie nocy lokalnie mgła ograniczająca widzialność do 300 m. Temperatura minimalna od 12°C do 14°C. Wiatr słaby, zmienny.

W dzień zachmurzenie umiarkowane, okresami duże. Przelotne opady deszczu, po południu lokalnie burze. Temperatura maksymalna od 26°C do 28°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy i południowo-zachodni, w czasie burz w porywach do 65 km/h.

W Sudetach i na Przedgórzu Sudeckim w nocy zachmurzenie małe i umiarkowane, tylko początkowo miejscami duże i tam możliwe zanikające, przelotne opady deszczu. W drugiej połowie nocy lokalnie mgła ograniczająca widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od 9°C do 12°C. Wiatr słaby, zmienny.

W dzień w tym rejonie zachmurzenie umiarkowane, okresami duże. Przelotne opady deszczu, po południu lokalnie burze. Temperatura maksymalna od 24°C do 26°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy i południowo-zachodni, w czasie burz w porywach do 65 km/h. W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1000 m n.p.m.) miejscami przelotne opady deszczu, jutro po południu burze. Temperatura od 10°C do 13°C. Wiatr dość silny, okresami silny, południowo-zachodni.

Warunki biometeorologiczne: obojętne, w ciągu dnia będą ulegały pogorszeniu.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama