Śląsk i The World Games nawiązują współpracę. Zobaczymy ją na koszulkach

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2016-07-12 19:30 | Zmodyfikowano: 2016-07-12 19:31
A|A|A

fot. slaskwroclaw.pl

„Dopinane są ostatnie szczegóły umowy. Wszystko powinno zostać podpisane w ciągu najbliższych dni. Jest więc duża szansa, że piłkarze zagrają w takich koszulkach już w piątkowym meczu z Lechem Poznań” – powiedziała nam jedna z osób zaangażowanych w negocjacje kontraktowe.

The World Games nie będzie jednak głównym sponsorem na koszulkach Śląska. Miejsce z przodu wciąż pozostanie puste. Największa sportowa impreza we Wrocławiu będzie się reklamować z tyłu trykotów drużyny.

Umowa ma być podpisana do końca roku, a ściślej rzecz ujmując do ostatniej kolejki w 2016 roku, która wypada na weekend 17/18 grudnia.

Piłkarski Śląsk na reklamie The World Games zarobi nieco mniej niż milion złotych. Jeśli współpraca będzie owocna prawdopodobnie nic nie stanie na przeszkodzie by wydłużyć, ją do końca sezonu.

Każda promocja dla Igrzysk sportów nieolimpijskich jest bowiem cenna. Rozpoczynająca się 20 lipca 2017 roku impreza z pewnością przyciągną mnóstwo kibiców przy takich dyscyplinach jak żużel czy futbol amerykański. W przypadku takich turniejów jak lacrosse, czy bule o odpowiednią promocję by wypełnić stadiony i hale trzeba jednak zadbać.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama