Szczypiornistki Metraco wygrały wysoko z KPR-em Kobierzyce

Gregor Niegowski | Utworzono: 2016-08-07 13:01

Pierwsze minuty meczu były bardzo dobre w wykonaniu KPR-u. Zespół z Kobierzyc rozpoczął zdobywanie bramek w 3.minucie meczu. Zagłębie żeby trafić do bramki przeciwniczek potrzebowało aż 7. minut. Wtedy to na rzut zdecydowała się Sanja Premović i mieliśmy 1:2. Pierwszy raz Zagłębie wyszło na prowadzenie w 17.minucie meczu po celnym rzucie Małgorzaty Mączki. Do przerwy Zagłębie prowadziło już 5 trafieniami – 15:10.

Początek drugiej połowy potwierdził dominację szczypiornistek w pomarańczowych trykotach. W 35. minucie Zagłębie prowadziło już 19:11. Kolejne minuty były bliźniaczo podobne i podopieczne Bożeny Karkut cieszyły się z 10-bramkowego prowadzenia – 22:12. Do końca meczu niewiele się zmieniło i Miedziowe pewnie wygrały dzisiejszy sparing 32:20.

Rewanż już w środę o 18 w kobierzyckiej hali.