Trenuj z Maciejem Janowskim! Już w piątek w Parku Południowym

Bartosz Tomczak, na podstawie materiałów prasowych | Utworzono: 2016-08-18 08:40 | Zmodyfikowano: 2016-08-18 08:40
A|A|A

fot. theworldgames2017.com

Z uwagi na przebudowę Stadionu Olimpijskiego żużlowych emocji musimy poszukiwać w tym roku poza Wrocławiem: w Lesznie, Zielonej Górze czy też Poznaniu, dokąd tymczasowo wyprowadziła się Betard Sparta. Trening żużlowy to jednak nie tylko zajęcia na torze. To także ćwiczenia ogólnorozwojowe, do których od wielu lat najlepsi zaczęli przywiązywać ogromną wagę. Rezerw zaczęli poszukiwać nie tylko w sprzęcie, ale również w sobie. Dlatego dziś wychudzeni żużlowcy przypominają skoczków narciarskich, by zabierać ze sobą na motocykl jak najmniej kilogramów.

W jaki sposób tę formę się buduje?

Już w piątek o godz. 16 w parku Południowym część tajemnej wiedzy przekaże kibicom Maciej Janowski. Nasz dwukrotny drużynowy mistrz świata poprowadzi trening dla wszystkich chętnych, którzy 19 sierpnia pojawią się na polance przy białym kontenerze ESK, nieopodal pomnika Chopina i restauracji Agawa. Będzie okazja do wspólnego wylania potu, wspólnej fotki i wymiany uwag. Dodajmy, że na co dzień mentorem Janowskiego, gdy chodzi o przygotowanie fizyczne, jest Mariusz Cieśliński, jego osobisty trener. 44-letni kickbokser to miłośnik pracy fizycznej, formę i kratę na brzuchu utrzymuje przez 365 dni w roku.

Piątek, godz. 16, park Południowy. Zapraszamy fanów żużla i nie tylko.

W ramach cyklu „Trenuj z Mistrzem The World Games” mamy też coś dla Was na kolejne dni. W sobotę o godz. 17 zajęcia z aerobiku sportowego znów poprowadzi studentka wrocławskiej AWF – Jolanta Sobieraj.

Dzień później o godz. 17 będziecie mogli potrenować z Patrykiem Matkowskim, reprezentantem Polski w futbolu amerykańskim, na co dzień gwiazdą ekipy Panthers Wrocław, która w lipcu wygrała Final Four europejskiej Ligi Mistrzów. Niedzielne zajęcia poprzedzi tradycyjna, dwugodzinna sesja gry w bule pod okiem trenerów z klubu Petanka Wrocław (godz. 15-17).

Miejsce akcji – bulodrom między restauracją Agawa a białym kontenerem ESK.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama