Anarchiści popierają demonstrującą Grecję. Będzie manifestacja we Wrocławiu!

Dominik Panek | Utworzono: 2008-12-12 15:04 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Demonstracja w Bratysławie. (Fot. http://cia.bzzz.net)

Akcja solidarnościowa na pl. Solnym we Wrocławiu rozpocznie się w niedzielę o godz. 17.30. Organizatorzy apelują, by jej uczestnicy wzięli ze sobą znicze.

Starcia w Grecji rozpoczęły się w sobotę 6 grudnia w Atenach po tym jak w trakcie demonstracji anarchistów zginął 16-letni Alexandros. Chłopak uzbrojony w koktajl Mołotowa został postrzelony w brzuch i zmarł w szpitalu.

Manifestacje organizowane są w całej Europie. Zobacz zamieszki w Grecji:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~en.
2008-12-19 15:47:28
z adresu IP: (88.199.xxx.xxx)
Ocena: 0
po pierwsze. kto tu się kompromituje wypowiadając się na temat o którym najwyraźniej nie ma zielonego pojęcia? po drugie. w tą sobotę - będe napewno.
~Ja
2008-12-19 14:58:32
z adresu IP: (78.88.xxx.xxx)
Ocena: 0
12 XII (Sobota) - 15:30 pod fontanna
~ghfhcfhg
2008-12-19 11:53:50
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 0
http://cia.bzzz.net/wroclaw_solidarni_z_grecka_rewolta_spoleczna
~Dzar
2008-12-19 00:07:05
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 0
Przepraszam bardzo, zapraszam na www.cia.bzzz.net i prosze poczytac oswiadczenia swiadkow morderstwa i zapisy rozmow przez radio.. Zadnych molotowow ani kamieni nie bylo, tak samo jak 30 osobowej grupy ludzi ;/ Pozdrawiam ludzi nie ufajacych massmediom !
~Anti Antifa
2008-12-14 19:56:23
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
hahaha antifa!!!
~Jul
2008-12-13 13:04:53
z adresu IP: (194.146.xxx.xxx)
Ocena: 0
w toaletach może sobie rozlepiać, w razie jakby zabrakło papieru będzie jak znalazł :D:D:D:D:D
~qiko
2008-12-13 12:19:34
z adresu IP: (81.168.xxx.xxx)
Ocena: 0
As: asasas nie ma czasu na lekcje, rozlepia wlepki NOP w toaletach
~As
2008-12-12 22:38:11
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 0
O asasas już odrobił lekcje?Chłopcze ucz się , ucz a może w końcu skończysz to gimnazjum:):)
~sas
2008-12-12 21:10:10
z adresu IP: (194.146.xxx.xxx)
Ocena: 1
nie obrażaj głupków :D:D:D:D:D
~asasas
2008-12-12 20:55:50
z adresu IP: (84.40.xxx.xxx)
Ocena: 0
Łysy głupek to Twój ojciec :)
~As
2008-12-12 20:31:18
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ale żenada...żeby było jasne- z reguły popieram manifestacje anarchistów, zwłaszcza przeciw łysym głupkom z rodzaju młodzież wszechgłupia i tym podobne, ale to jest przegięcie. Może zróbmy jeszcze manifestację, że w Australii ktoś przejechał samotną panią na pasach? LUdzie błagam nie kompromitujcie się.