Rowerowa Twarz Wrocławia - rusza kolejna edycja konkursu

Dorota Kuźnik | Utworzono: 2016-08-29 19:17
A|A|A

Portal wrocławskiego Urzędu Miejskiego wroclaw.pl organizuje kolejny raz konkurs dla wszystkich miłośników dwóch kółek. Amatorzy przejażdżek, ale też ci, którzy rower traktują jako środek codziennej lokomocji to właśnie te osoby, które powinny wziąć udział w konkursie.

Zachętą do włączenia się do zabawy są atrakcyjne i jak zapewniają organizatorzy - nie tylko rowerowe nagrody, ale także możliwość włącznie się w akcje promujące przesiadkę na rower, sesja zdjęciowa, vouchery do wykorzystania na Wrocławski Rower Miejski od firmy NextBike, podwójne całodniowe zaproszenie do Basenów Rekreacyjnych w Aquapark Wrocław, pojedyncze zaproszenia do ZOO Wrocław i pakiet gadżetów od Wrocławskiego Centrum Badań EIT+.


Żeby wziąć udział w konkursie należy:

- przesłać swoje jedno zdjęcia z rowerem w ulubionym miejscu we Wrocławiu. Może być to 'selfie' lub fotografia wykonana Uczestnikowi przez inną osobę.
- dodać do zdjęcia krótkie uzasadnienie dlaczego rower we Wrocławiu to najlepszy wybór (do 160 znaków).
Największe szanse mają oczywiście kreatywne zdjęcia i opisy.

Zgłoszenia można przesyłać do 9 IX 2016 do 12:00. Zebranie jury, podczas którego wybrane zostaną cztery Twarze odbędzie się do 14 IX. Głosowanie Internautów odbędzie się w terminach od 9 IX od godz. 14.00 do 16 IX do godziny 12.00. Publiczne ogłoszenie wyników nastąpi do 16 IX, a sesje fotograficzne odbędą się w drugiej połowie września 2016.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama