VINESONG - niezwykły koncert muzyki gospel

Justyna Chybalska | Utworzono: 2016-08-31 12:55
A|A|A

Vinesong to istniejący od 1982 roku zespół muzyczny, której założyciel - pochodzący z Zimbabwe pastor John Watson, postawił za cel dotarcie z uwielbieniem do jak najszerszego grona odbiorców. Grupa chce przekazywać przesłanie ewangeliczne w najbardziej zrozumiały i przystępny dla ludzi sposób, stąd koncertując w kościołach, szkołach i więzieniach, wykonuje swoje pieśni w ponad 20 językach.

Muzycy śpiewają m.in. po francusku, hiszpańsku, portugalsku, niemiecku, czesku i oczywiście po polsku. Vinesong był pierwszym chrześcijańskim zespołem zaproszonym na koncert do siedziby ONZ w Nowym Jorku. Aktualnie w skład zespołu wchodzą cztery osoby, które niemalże cały rok poświęcają swojej służbie muzycznej, podróżując i śpiewając pieśni gospel po całym świecie.

Zespół, który Polskę odwiedził dwukrotnie w latach 90-tych, kończy obecnie rozpoczętą 18 sierpnia w Poznaniu trasę koncertową. Wśród odwiedzonych miast znalazły się m.in. Szczecin, Gdańsk, Warszawa, Katowice i Wałbrzych.

Wstęp na koncert we Wrocławiu jest bezpłatny, a bilety można uzyskać kontaktując się za pomocą formularza internetowego na stronie www.chrzescijanie.wroc.info.pl, mailowo pod adresem [email protected] lub telefonicznie pod numerem +48 577-987-280

Więcej informacji o zespole na www.vinesong.com

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama