Lider... liderem w Ustaw Ligę z Radiem Wrocław

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2016-09-14 17:50 | Zmodyfikowano: 2016-09-14 17:50
A|A|A

fot. Facebook Ekstraklasa

Bramkostrzelni pomocnicy. To był klucz do sukcesu w ósmej kolejce piłkarskiej Ekstraklasy. Przydali się oni zarówno na murawie jak i w naszej Ustaw Ligę, bo tak wygląda najlepsze zestawienie tej serii gier:

Z jedenastki kolejki nasz Lider miał tylko dwóch zawodników, ale za to trafił z kapitańską opaską dla Konstantina Vassiljeva:

Lider prowadzony przez użytkownika... Lider ma na swoim koncie 464 punkty. To o "cztery" oczka więcej niż JOW460 (skład z lewej) i o 22 punkty lepszy wynik od ekipy Mikro Pyta, która tak jak poprzednio zamyka podium (z prawej):

Spadek zanotował natomiast SKS Pogoń Syców. Zespół prowadzony przez szefa sportu "Gazety Wrocławskiej" Jakuba Gudera spadł z siódmej na 13 pozycję (405 punktów).

Dziennikarze Radia Wrocław są w środku stawki. Najwyżej z naszych jest Michał Hamburger i jego Hambi Team - 64 miejsce (poprzednio 54) i 336 punktów. 13 "oczek" mniej ma 79 (poprzednio 62) w stawce Bartosz Tomaczak, który goni redakcyjnego kolegę PKS-em Turek. Spadek formy notuje też Piotr Pietraszek. Pepe Team zajmuje dopiero 90 lokatę (poprzednio 81) z dorobkiem 309 punktów.

Czołówka Ustaw Ligę z Radiem Wrocław:

Następna kolejka rusza już w najbliższy piątek. 9 serię gier rozpocznie mecz Ruchu Chorzów z Termalicą Nieciecza. Spotkanie rozpoczyna się o 18.00 co oznacza, że czas na dwa darmowe transfery (lub też więcej, ale po odjęciu punktów) macie do piątku, do 17.45.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama