Koszykarki z Polkowic gorsze od Good Angels

Michał Hamburger | Utworzono: 2016-09-15 22:00
A|A|A

fot. CCC Polkowice

Doskonale od początku radziła sobie Marija Rezan, jednak środkowa nie mogła liczyć na wielkie wsparcie koleżanek w ataku. Przez tą polkowiczanki tylko w pierwszej połowie były w stanie wytrzymać napór rywalek.

W drugiej połowie to Słowaczki dzieliły i rządziły na parkiecie. Grały bardzo mądrze i skutecznie. Doskonałą bronią okazał się szybki atak. W porównaniu do pierwszej połowy rywalki zagrały zdecydowanie lepiej w ofensywie. To wystarczyło do okazałego zwycięstwa.

Wspominamy o ataku przeciwnika zza południowej granicy bo to był element, w którym CCC zagrało zdecydowanie gorzej. Rezan uzyskała 20 oczka, a cała drużyna zaledwie 52. 16 strat i zaledwie 32 procent skuteczności rzutów z gry (19 celnych na 60 prób) to zdecydowanie elementy do poprawy.

Już w piątek rozpocznie się w Polkowicach Turniej o Puchar CCC. W półfinałach zmierzą się ze sobą Artego Bydgoszcz z Good Angels oraz CCC z Valosun Brno. Dzień później triumfatorzy tych meczów zagrają o pierwsze miejsce, z kolei przegrani o najniższy stopień podium.

CCC Polkowice - Good Angels Koszyce 52:73 (11:8, 16:21, 10:17, 15:27)

Punkty dla CCC: Marija Rezan 20, Ewelina Gala 7, Magdalena Idziorek 7, Noemie Mayombo 5, Mariona Ortiz 4, Marta Urbaniak 4, Magdalena Leciejewska 3, Valeriya Musina 2, Natalia Bucyk 0, Paula Światowska 0.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama