Startuje konkurs fotograficzny „Kadr na Balkon”!

Anna Skupień | Utworzono: 2016-09-19 12:40
A|A|A

Konkurs fotograficzny dedykowany wrocławskim balkonom. Wybierz się na jesienny spacer po mieście i uwiecznij w kadrze swojego aparatu lub smartfona wrocławskie balkony.

Organizatorzy czekają na wasze zdjęcia do 30 września pod adresem kadrnnabalkon@gmail.com

Kadr na Balkon Główną ideą konkursu, jest skłonienie młodych Wrocławian (15-30 lat) do przyjrzenia się balkonom w naszym mieście i uwiecznienia w kadrze tych najbardziej intrygujących. Z mozaiki zdjęć powstaną album i mapa, które pokażą Wrocław z perspektywy jego balkonów.

Dlaczego balkony?
Balkon to symbol niejednoznacznej przestrzeni miejskiej oraz soczewka różnorodności jego właścicieli. Mogą być namiastką ogrodu, przedłużeniem salonu czy zapomnianą pustka. Uczestnicy, zatrzymując w kadrze ich różnorodność stworzą autorski rys tożsamości miasta.

„Czekamy na zdjęcia obrazujące różnorodne oblicza wrocławskich balkonów, zarówno ze względu na ich przeznaczenie jak i także na zewnętrzny charakter zabudowy w której są umiejscowione”- podkreślają organizatorzy z Fundacji Tandem.

Jakie nagrody?
Dla autorów wyróżnionych zdjęć przyznane będą atrakcyjne nagrody rzeczowe. Nagrodzone zdjęcia zostaną w albumie fotograficznym i mapie o wrocławskich balkonach oraz pokazane na pokonkursowej wystawie prac.

Gdzie przysłać zdjęcia?
Zdjęcia należy przesyłać na adres kadrnabalkon@gmail.com

Kategorie, formularz i regulamin konkursu znajduje się na stronie organizatora, a bieżące informacje na facebook’u konkursu. Organizator konkursu jest Fundacja Tandem, a konkurs realizowany w ramach projektu „Historia w balkonie zaklęta” dofinansowano ze środków Samorządu Dolnośląskiego.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama