Dwunastolatka z Wałbrzycha urodziła dziecko

Michał Wyszowski | Utworzono: 2016-09-20 12:53 | Zmodyfikowano: 2016-09-20 12:53
A|A|A

fot. archiwum radiowroclaw.pl

Ma zaledwie dwanaście lat i już... została mamą. Młoda mieszkanka Wałbrzycha kilka dni temu urodziła zdrowe dziecko w kieleckim szpitalu. Według prokuratury, który została poinformowana przez pracownika socjalnego, to efekt przestępstwa. Potwierdza to szef wałbrzyskiej rejonówki, Marcin Witkowski.

Prokuratura podaje, że zarówno poszkodowana jak i sprawca są pochodzenia romskiego. Prokurator Witkowski przyznaje, że wpłynęło to sposób prowadzenia śledztwa. Akt oskarżenia zostanie wysłany do sądu za kilkanaście dni:

Dziewczynka kilka dni temu urodziła zdrowe dziecko w kieleckim szpitalu.

Śledczy postawili zarzut seksu z małoletnią 29-letniemu Józefowi J. - ojcu dziecka. Może mu grozić nawet 12 lat więzienia. Mężczyzna przyznał się do winy.

 

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Fuzzy
2016-09-21 14:19:11
z adresu IP: (88.156.xxx.xxx)
Ocena: 2
Matka i ojciec są pochodzenia romskiego... znaczy Cyganie. Co najmniej 500 lat w Europie, a wyznawanym przez tą grupę zwyczajom i wartościom nadal bliżej do indyjskich pariasów czegokolwiek o europejsko- chrześcijańskim wymiarze. To tak na marginesie..... i w odniesieniu do multi- kulti, "ubogacenia" oraz "integracji".
~Egeszege
2016-09-21 09:17:27
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 4
Jak wyjdzie po 12 bd mógł młodej zmachać kolejne i podtrzymać tradycje 12 letniej matki
~Anty
2016-09-21 08:52:54
z adresu IP: (62.44.xxx.xxx)
Ocena: 0
Dla mnie Rom, Rumun, Polak, czy inny. Dalej jest to pedofil. Ja jestem za wprowadzeniem kastracji. Nie umiesz używać właściwie nie będziesz miał czym robić głupot. A mówią że za przyzwoleniem. Nie ma czegoś takiego bo takie dziecko samo nie wie czego chce, a dorosły chłop dokładnie wie. I za to trzeba karać srogo. Bo taki h.. niszczy życie takiej dziewczynce do końca życia.
~irenawro
2016-09-20 21:32:47
z adresu IP: (95.160.xxx.xxx)
Ocena: 2
W kulturze Romów to normalne, że mają takie młode "żony", a z drugiej strony, chłop to chłop. We Wrocławiu, na koczowisku, mnóstwo dzieci się rodzi, a toytoyach drewno trzymają, żeby nie zmokło. Łażą z brzuchami i wypasionymi komórkami i z drugim dzieckiem w wypasionym wózku.
~Tyson
2016-09-20 20:17:05
z adresu IP: (89.174.xxx.xxx)
Ocena: 2
Cyganie co wy nie macie mózgu Wasyl Rom robi wszystko żeby było dobrze a wy nieroby robicie mu wstyd kto tak postępuje z dziewczynkami do pudła a tam będzie nagroda
~Thomas21€86
2016-09-20 19:26:37
z adresu IP: (79.69.xxx.xxx)
Ocena: 3
Pedofil i tyle
~Cyganie
2016-09-20 18:05:24
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -5
Z tego co wiadomo to rodzina cyganska
~Do matematyczka
2016-09-20 15:53:05
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 6
W ogole nie rozumiem Twojego odejmowania. 17 lat roznicy, owszem ale co ma do tego te - 9 miesiecy??
~matematyczka
2016-09-20 14:54:03
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: -6
29-12 = 17 minus ok 9 miesięcy ciąży = 16 ....
~Basia
2016-09-20 14:48:48
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 7
Chyba powinno byc "dziecko i dziecko, czuja sie dobrze". Masakra, ja w takim wieku nie wiedzialam co to jest seks...
~aaaaa
2016-09-20 13:32:11
z adresu IP: (188.122.xxx.xxx)
Ocena: 0
"ojciec z zarzutami" - czyj ojciec? 12-latki czy nowonarodzonego dziecka??? 29 letni Józef - to ojciec dziewczynki czy dziecka? piszcie jaśniej...
~Justyna
2016-09-20 13:24:45
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: 0
Wałbrzych - dlaczego mnie to nie dziwi... Patologia na każdym kroku.
~endrju
2016-09-20 13:15:12
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 3
Wyobrażacie sobie jakie życie będzie miało przerąbane to dziecko nawet jak zdrowe się urodziło? Jak mu kiedyś ktoś wytłumaczy jego poczęcie?